Niedzielski: na najbliższe trzy tygodnie, do 9 kwietnia, wprowadzamy naukę zdalną dla klas I-III

Przemyœl, 09.11.2020. Koronawirus w Polsce. Pusta Szko³a Podstawowa nr 15 w Przemyœlu, 9 bm. W zwi¹zku ze wzrostem liczby zachorowañ na koronawirusa, nauka zdalna w szko³ach podstawowych i œrednich zosta³a przed³u¿ona do 29 bm. Od poniedzia³ku, 9 bm. zdalnie ucz¹ siê równie¿ uczniowie klas I-III szkó³ podstawowych. (olm) PAP/Darek Delmanowicz
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Na najbliższe trzy tygodnie, do 9 kwietnia, wprowadzamy naukę zdalną dla klas I-III; po feriach wielkanocnych najprawdopodobniej powrót do kształcenia hybrydowego – poinformował w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.

Minister zdrowia poinformował na konferencji prasowej o wprowadzeniu na najbliższe trzy tygodnie, do 9 kwietnia, nauki zdalnej dla uczniów z klas I-III.

“Zdecydowaliśmy się na to, przede wszystkim ze względu na to, że w najbliższym czasie czeka nas okres ferii wielkanocnych. Ta nauka przez najbliższe tygodnie będzie naznaczona kwestią ferii” – tłumaczył Niedzielski.

Minister przekazał, że po świętach będą podejmowane kolejne decyzji ws. szkół, “najprawdopodobniej o powrocie do kształcenia hybrydowego w klasach I-III”. (PAP)

autorka: Aleksandra Rebelińska

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.