Jechał całą szerokością jezdni – ujął go czujny kierowca

Driver Behind the Wheel
Driver Behind the Wheel
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał wczoraj kierujący Fiatem Punto, który poruszał się całą szerokością jezdni. Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Książa Wielkopolskiego, który ujął kompletnie nieodpowiedzialnego kierowcę oraz błyskawicznej reakcji policjantów sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Być może dzięki tej wspólnej interwencji nie doszło też do tragedii.

3 marca br., o godz. 19.33, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w stronę Mchów jedzie Fiat Punto, którego kierujący prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim. Okazało się, że w Mchach 41-letni mieszkaniec Książa Wielkopolskiego ujął kierującego Fiatem Punto, który poruszał się po całej szerokości jezdni.

Podejrzenia czujnego mieszkańca Książa Wielkopolskiego były słuszne. 40-letni mieszkaniec ksiąskiej gminy kierujący Fiatem Punto był nietrzeźwy, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje kompletnie bezmyślne zachowanie odpowie przed sądem.

Być może dzięki wspólnej interwencji odpowiedzialnego mieszkańca Książa Wielkopolskiego i policjantów z Posterunku nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze po raz kolejny proszą o trzeźwość za kierownicą i przypominają, że pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie!

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.