Cyrk Astoria z Krzysztofem Krawczykiem zapraszają do Śremu

Cyrk Astoria z Krzysztofem Krawczykiem zapraszają do Śremu

Już w najbliższą środę, tj. 10 marca w Śremie swój program przedstawią artyści Cyrku Astoria. Program artystyczny poprowadzi Krzysztof Krawczyk.

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina.

Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Żonglerkę oraz numery na luźnej linie poziomej pokaże gosć specjalny prosto z Ukrainy – Olek.

Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.

Program artystyczny poprowadzi dla Państwa Krzysztof Krawczyk.

Spektakl Cyrku Astoria:
Śrem, ul.Grunwaldzka / Kilińskiego – parking na Targowisku
10.03.2021 /środa/ – przedstawienie o godzinie 17:00
Tylko jedno show

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną – bilety w cenie 30 zł dla każdego dostępne będą do nabycia w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny.

Namiot dobrze ogrzewany.

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym. Prośba dodatkowo o zabranie ze sobą maseczki.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.