Przedświąteczna gorączka na śremskich drogach

Przedświąteczna gorączka na śremskich drogach
Przedświąteczna gorączka na śremskich drogach
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wczorajszy dzień upłynął policjantom śremskiej drogówki pod znakiem zdarzeń drogowych, których odnotowaliśmy aż 10! Przyczyną większości kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, a więc spieszymy się, jesteśmy zamyśleni i przed tymi Świętami zagonieni.

Wczorajszy dzień upłynął policjantom śremskiej drogówki pod znakiem zdarzeń drogowych, których odnotowaliśmy aż 10! Na szczęście w większości były to drobne kolizje. Jednak ich ilość spowodowała, że funkcjonariuszy drogówki w obsłudze zdarzeń wspierali też mundurowi z prewencji.

Przyczyną większości kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, a więc spieszymy się, jesteśmy zamyśleni i przed tymi Świętami zagonieni. Drodzy kierowcy prosimy o rozwagę i ostrożność. Przy tej ilości pojazdów na drogach, tak łatwo o wypadek, a wszyscy chcemy cali i zdrowi zasiąść do wigilijnego stołu.

Dziś (23 grudnia), sytuacja na naszych drogach jest już znacznie lepsza. Jednak w Śremie na ulicy Kilińskiego policjanci drogówki znowu pracowali na miejscu kolizji, gdzie kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu golfem, a ten uderzył jeszcze w samochód marki Kia Sportage. Efekty widzicie na złączonym poniżej zdjęciu.

Tekst: Ewa Kasińska, foto: Daniel Konieczny (Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.