Otwierasz sklep internetowy? Płatności online to podstawa!

Płatności online i płatności mobilne to podstawowy element każdego sklepu online. Dowiedz się czym są safe linki i dlaczego warto umożliwić klientom płatności online!

Polacy chętnie korzystają z oferty sklepów internetowych. Klientów wciąż przybywa m.in. ze względu na rosnące zainteresowanie internetem, coraz większe upowszechnienie wirtualnych kont bankowych i kart płatniczych, a także rosnące zaufanie do transakcji internetowych i większą biegłość w korzystaniu z komputera i sieci, także wśród osób starszych.

Zalety zakupów online są doceniane przez coraz większą liczbę osób. Robiąc zakupy przez internet mamy dostęp do większego asortymentu, a w wielu przypadkach – także do korzystniejszej ceny. Możemy zaoszczędzić sporo czasu i energii. Nie musimy też obawiać się, że sklep zostanie zamknięty o danej godzinie.

W obecnych czasach duży wpływ na nasze wybory i zwyczaje zakupowe ma także pandemia. Jak wynika z badania pt. „Świąteczne zakupy w online – jak pandemia zmienia zwyczaje zakupowe Polaków”, aż 85 procent kupujących korzysta ze sklepów online co najmniej raz w miesiącu, a 93 procent planuje kupić w nich świąteczne upominki. Z badania zrealizowanego na zlecenie eService i Mastercard w ramach kampanii SklepywSieci.com wynika również, że internet jako jedyny lub główny kanał zakupów wskazywany jest aż przez 70 procent uczestników badania. Tylko 7 procent ankietowanych planuje zrobić zakupy świąteczne wyłącznie w tradycyjnych sklepach.

Dla e-sprzedawców oznacza to nie tylko dużą szansę, ale także spore wyzwanie. Poza takimi czynnikami jak cena produktu czy koszt i sposób wysyłki istotny dla badanych okazał się także sposób płatności – m.in. kartą płatniczą lub BLIK-iem.

Płatności online – szybkie, wygodne i bezpieczne!

Udostępnienie szybkich, wygodnych płatności online lub płatności mobilnych może być jednym z ważniejszych powodów, dla których konsument zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty. Czynnik ten może także sprawić, że uzna transakcję za udaną, poleci nas innym bądź sam wróci po pewnym czasie.

Uruchomienie płatności online i mobilnych nie jest trudne. Korzystając np. z usług eService możemy wdrożyć nowoczesne rozwiązania płatnicze na każdym etapie rozwoju firmy. Więcej informacji o uruchomieniu płatności online dostępnych jest na stronie https://bezgotowki.pl/ecommerce/.

Płatności online i mobilne obejmują m.in. płatności cykliczne, abonamentowe lub subskrypcje, płatności online oraz stacjonarnie (przy użyciu terminali POS), a także płatności kartami, BLIK-iem, poprzez Apple Pay, Google Pay, PayPal czy MasterPass, a także szybkie przelewy i tzw. SafeLink.

Czym jest SafeLink?

Jest to bezpieczny i szybki link do płatności, który powstał z myślą o branży usługowej. Niezależnie od tego czy prowadzisz hotel, salon fryzjerski czy gabinet kosmetyczny możesz skorzystać z transakcji on-line (i jednocześnie zarządzać terminami wizyt klientów). Dzięki SafeLink wyślesz klientowi spersonalizowaną wiadomość z linkiem do płatności!

Pozwól się znaleźć klientom w dowolnym miejscu sieci dzięki łatwym i wygodnym płatnościom online. Uruchomienie płatności online i mobilnych oraz przelewy środków z transakcji na rachunek odbywają się bez opłat!

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.