Na koncie ponad milion złotych. Walka o zdrowie i życie trwa

Od kilku tygodni trwa walka o zdrowie i życie Piotra Bajora ze Śremu. Niestety nagle karetką trafił do szpitala, jest słaby. Nie wiemy jak będzie wyglądało leczenie w najbliższym czasie. Za dużo komplikacji – mówi Ewa Bajor.

Kwota 1,5 miliona złotych zbliża się, ale czas nieubłaganie ucieka i to coraz szybciej… Panu Piotrowi udało się jeszcze nagrać kilka słów na temat aktualnej sytuacji, by później karetką trafić do szpitala.

Na portalu społecznościowym Facebook cały czas trwają licytacje przedmiotów oferowanych przez ludzi dobrego serca.

Link –> https://www.facebook.com/groups/armiapiotra/

Zostały stworzone specjalne skarbonki z różnych okazji, a jedną z nich stworzył syn Piotra z okazji swoich 22 urodzin:

Cześć tu Jarek, 26.11.2020 wypadają moje 22 urodziny. W tym roku nie urządzę z ich okazji żadnego przyjęcia, ale gdybym miał zdmuchiwać świeczki to jedyną rzeczą jaką bym sobie życzył byłoby wyzdrowienie mojego taty. Proszę pomóżcie mi spełnić to marzenie i wpłaćcie symboliczne 22zł do tej skarbonki. To będzie najlepszy prezent jaki mogę sobie wymarzyć. Dziękuję z całego serca.

Wpłaty można dokonywać także poprzez sms-y, który dochód netto zasili zbiórkę.

Natomiast 5 grudnia br. przy okazji Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanej przez Śremski Sport, obędzie się “Kiermasz dla Piotra”. Startujemy od godziny 9 w holu obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a.

Cały czas naszsrem.pl przyłącza się do tego apelu, by zebrać całą niebagatelną kwotę 1 500 000 zł. – brakuje tak niewiele…

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.