Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!
|

Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!

Już od tej soboty, chętni uczniowie szkół podstawowych, będą mogli wziąć udział w wyjątkowych youtubersko-filmowych warsztatach UTUBERSI!

Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!
Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!

Co to za projekt?

„Utubersi” to całoroczne zajęcia pozalekcyjne, podczas których dzieci mają szansę poznać tajniki youtubowego świata, sprawdzić się w roli aktorów, reżyserów i operatorów, a także rozwinąć swoje zainteresowania oraz wyobraźnię. Podczas zajęć Utubersiaki nie będą spędzały czasu przed komputerami, lecz rozwijały się w kreatywności, tworząc różne ciekawe projekty!

Żeby stać się cenionym YouTuberem, trzeba nabyć niezbędnych cech, takich jak umiejętność prezentowania się przed kamerą, sprawne i składne wypowiadanie się, dobra dykcja.

Należy również rozwinąć swoją charyzmę i przede wszystkim znaleźć w sobie pasje i zainteresowania, którymi można podzielić się ze światem. Treść zamieszczana w sieci powinna być przemyślana i stanowić wartość.

Nad tym właśnie UTUBERSI wraz ze swoimi podopiecznymi będą wspólnie pracować na zajęciach.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wspólnie podyskutować o możliwościach, szansach, ale także o zagrożeniach płynących z pokazywania się w sieci. Zajęcia mają stanowić bowiem wsparcie dla rodziców w uświadamianiu dzieci, jakie konsekwencje niesie ze sobą wchodzenie w ten nęcący, wirtualny świat mediów społecznościowych.

Chętni, niemogący dołączyć na zajęcia stacjonarne, mogą zapisać się na specjalnie opracowaną wersję zajęć on-line.

Więcej informacji można uzyskać w Śremskim Ośrodku Kultury lub na stronie www.utubersi.pl

Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!
Wielki powrót UTUBERSÓW do Śremu!

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.