Kinoteatr „Słonko” Śrem funkcjonuje i zaprasza na premierowe horrory

To będą straszne dni w Kinoteatrze „Słonko”, a to za sprawą dwóch premierowych horrorów na ekranie. TAK! Kino funkcjonuje normalnie 🙂

Lubicie mieć podniesione ciśnienie ? Lubicie czuć nutkę niepewności ? Lubicie się bać ? To w dniach 31 października – 4 listopada br. koniecznie musicie odwiedzić Kinoteatr „Słonko” w Śremie.

„GNIAZDO ZŁA”

Duszny gotycki horror w reżyserii Roberto De Feo – debiutanta, którego włoski portal Cinematographe stawia w jednym rzędzie z takimi wizjonerami gatunku, jak Ari Aster (Midsommar. W biały dzień) i Jordan Peele (To my). Intrygująca opowieść o samotności, matczynej miłości i dorastaniu. Starannie budowane napięcie, atmosfera pełna niepokoju i tajemnica, niczym mgła spowijająca całą historię, to filary jednego z najciekawszych włoskich horrorów ostatnich lat. Obraz wyraźnie inspirowany Innymi Alejandro Amenábara, Osadą M. Night Shyamalana i dziedzictwem mistrzów włoskiego kina grozy: Dario Argento i Mario Bavy. Światowa premiera filmu odbyła się na Festiwalu Filmowym w Locarno.

Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise (Ginevra Francesconi), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

Seanse: 31.10 godz. 18:00, 02-04.11 godz. 18:00

Bilety: 14 zł ulgowy, 17 zł normalny; Rodzina 3+: 12 zł ulgowy, 14 zł normalny; Śremska Karta Seniora: 14 zł.

„COME PLAY”

A gdyby okazało się, że ekrany wszystkich otaczających nas urządzeń to wrota do innego, mrocznego świata?

Zdesperowana matka toczy walkę o życie i duszę swojego syna, po którego rękę wyciąga przerażająca istota z równoległej rzeczywistości.

Mroczny jak „STRANGER THINGS” i przerażający jak „TO”.

Czasem przyjaciel jest gorszy niż wróg.

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

Seanse: 31.10 godz. 20:15, 02-04.11 godz. 20:15

Bilety: 14 zł ulgowy, 17 zł normalny; Rodzina 3+: 12 zł ulgowy, 14 zł normalny; Śremska Karta Seniora: 14 zł.

PAMIĘTAJ:

By zapewnić bezpieczeństwo wszystkie osoby wchodzące do budynku są zobowiązane do korzystania z płynów do dezynfekcji rąk znajdującego się przy wejściu do budynku, a także do zachowania dystansu społecznego.

Na terenie kina obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Limit widzów korzystających jednocześnie z sali kinowej ustala się na 29 osób (25% pojemności sali).

Każdy uczestnik zobowiązany jest uzupełnić formularz osobowy, który upoważnia go do wejścia na seans. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.