Dzień rysunku z ŚOK

Dzień rysunku z ŚOK

W sobotę, 10 października zapraszamy na warsztaty komiksu i karykatury. Mogą wziąć w nich udział dzieci od 8 roku życia, młodzież oraz dorośli. Warsztaty poprowadzi malarz, rysownik i ilustrator Szymon Teluk.

Teluk od lat rysuje karykatury oraz tworzy wizualizacje i concept-arty na potrzeby gier, eventów oraz reklamy. Jest współautorem jednej z największych komiksowych kampanii reklamowych ostatnich lat – Kapitan Niepalny. Na jego podstawie zrealizowano animacje, a sama postać Kapitana doczekała się kilkunastu tysięcy fanów na Facebooku w rok od powstania.

Jego krótkie komiksy edukacyjne zostały dwukrotnie wyróżnione w konkursach na komiks ekonomiczny Fundacji FOR. Na festiwalu Polcon w 2000 r. otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie na krótki komiks. Prace swoje prezentował kilkakrotnie na festiwalach komiksu i licznych wystawach.

Warsztaty komiksu dla dzieci odbywać się będą w godz. 9:00-11:00. Natomiast warsztaty karykatury dla młodzieży i dorosłych w godzinach 11:30- 14:00.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie stosownej karty uczestnika (link poniżej) oraz dostarczenie jej do siedziby ŚOK.

Karta uczestnika- Warsztaty komiksu i karykatury

Cena za zajęcia to 30 zł za osobę. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły oraz zapisy w Biurze Obsługi Klienta ŚOK lub pod numerem telefonu 889-647-418.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.