8 Sztafeta 20 Października

​8 Sztafeta 20 Października odwołana

Z powodu intensywnego wzrostu zakażeń i ogłoszonych obostrzeń w  całym kraju organizatorzy odwołują 8 Sztafetę 20 Października planowaną na 18 października.

Ważną ideą tego wydarzenia jest pomoc dzieciom – w tym roku miała trafić do Amelki Kowalskiej. Mimo odwołania zawodów wciąż istnieje możliwość pomocy.
Runners’ Power proponują dwie opcje dalszego działania:

  1. pozostawienie opłaty startowej, która w 100% zostanie przekazana Amelce (ta opcja nie wymaga żadnego dodatkowego działania)
  2. zwrot pełnej opłaty wpisowego. W tym celu należy poprzez kapitana drużyny wysłać maila na adres rysmit@o2.pl z podaniem nazwy zespołu, którego to dotyczy. Zwrot zostanie dokonany w możliwie jak najkrótszym czasie, wyłącznie na numer konta, z którego dokonana została wpłata za konkretną drużynę.  Termin wysłania takiego zgłoszenia: do soboty 17 października. 

W zamian za pozostawienie opłaty startowej, uczestnicy otrzymają kompletny pakiet startowy, zawierający m.in medal, bidon, długopis, woda i coś słodkiego. Przewidziano też rozlosowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich dobroczyńców. Miejsce odbioru pakietu, a także wyniki losowania będą podane w osobnych komunikatach.  
Szczegóły na stronach Stowarzyszenie Runners’Power: www.runnerspower.pl lub na Facebooku.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.