Śremski Sport zaprasza na Dzień Relaksu

Drugiego października w Śremskim Sporcie odbędzie się “Dzień Relaksu”. W tym dniu, po wykupieniu specjalnego biletu będą mogli Państwo skorzystać z zajęć relaksacyjnych: yoga, zdrowy kręgosłup, stretching & relax oraz z wejścia do strefey saun! Do akcji Śremskiego Sportu przyłączyła się równiez Pizzeria & Restauracja Mesa ze specjalnie przygotowaną promocją, oraz gabinet kosmetyczny Yasumi.

  • W dniu relaksu w Śremskim Sporcie PIZZERIA & RESTAURACJA MESA przez cały dzień oferować będzie świeżo wyciskane soki z pomarańcz i grapefruitów za „piątaka”!
    “Wszystkie nasze sałatki kupicie z rabatem -20% a przy zamówieniach powyżej 100 zł otrzymacie bon na bezpłatną pizzę do wykorzystania u nas w ciągu 30 dni!” – zachęca Was Pan Łukasz, który dowodzi Mesą.
  • Yasumi specjalnie na tę okazję przygotuje ofertę zabiegów, które zostaną objęte rabatem nawet do -50% z możliwością zapisu tylko i wyłącznie na miejscu podczas “DNIA RELAKSU”. Ponadto specjalna oferta sprzedaży bonów podarunkowych – plus kilka innych niespodzianek. Ale o tym Śremski Sport poinformuje już wkrótce na profilu facebook.

Dzień relaksu tylko i wyłącznie dla osób które wykupią bilet wstępu. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł. Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja miejsc w kalendarzu zajęć – TUTAJ. Więcej informacji na www.sremskisport.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.