Mieszkańcy województwa łódzkiego zatrzymani z amfetaminą pod dyskoteką w Manieczkach!

Dzielnicowi ze śremskiego Rewiru w rejonie dyskoteki w Manieczkach zatrzymali dwóch mieszkańców województwa łódzkiego, którzy mieli przy sobie kilkanaście woreczków z amfetaminą. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali przesłuchani. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a policjanci ostrzegają przed narkotykami, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne.

W minioną sobotę, 12 września około godz. 21.20, śremscy dzielnicowi, którzy pełnili służbę w rejonie dyskoteki w Manieczkach zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy zachowywali się dziwnie i nerwowo.

Okazało się, że dwaj mieszkańcy województwa łódzkiego mieli przy sobie narkotyki. 21-latek posiadał 16 woreczków z amfetaminą, a 38-latek 2 woreczki z tym samym narkotykiem.

W tej sytuacji dzielnicowi zabezpieczyli nielegalny towar i zatrzymali obu mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu.

Następnego dnia sprawą zajęli się kryminalni i mieszkańcy województwa łódzkiego usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz zostali przesłuchani. Przyznali się do posiadania amfetaminy.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.