Brazylijskie Jiu Jitsu wraca do Strefy Walki Śremski Sport

W wtorek 15 września do Strefy Walki Śremski Sport wróciły zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu, które niezmiennie prowadzi trener Jan Kiszewski. Treningi BJJ dla dorosłych odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 20:00.
Brazylijskie Jiu-Jitsu/Grappling czyli odmian bez kimon – BJJ w odróżnieniu od tradycyjnych form jiu-jitsu, skupia się na walce w parterze, jak zdobyć dominującą pozycję w walce oraz jak to wykorzystać do poddania się przeciwnika przez założenie dźwigni czy duszenia. Wiedza techniczna ma tutaj olbrzymie przełożenie na wynik walki, przez co brazylijskie jiu-jitsu często przyrównywane jest do szachów. Brak uderzeń zapewnia bezpieczną rywalizację, a także pozwala ćwiczącym sparować już od pierwszych zajęć, co umożliwia bardzo szybki postęp.

Informacji na temat zajęć sportów walki szukajcie na stronie www.sremskisport.pl, natomiast zapisy nazajęcia znajdziecie TUTAJ

Brazylijskie Jiu Jitsu w Strefie Walki Śremski Sport styczeń 2019

Obecny karnet Open Gold Śremski Sport w ramach którego można wejśc na zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu – poza zajęciami w strefie walki (boks, kickboxing, zajęcia wprowadzające …) obejmuje także siłownię, strefę cardio oraz zajęcia fitness – cena do końca roku to jedyne 89 zł!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.