Bokserskie sparingi międzyklubowe w Śremie

Trenerzy sekcji bokserskiej Warty Śrem przy współpracy ze Śremskim Sportem w najbliższą sobotę tj. 19.09.2020 zapraszają Wielkopolskie ekipy pięściarskie na międzyklubowe sparingi bokserskie, które od jakiegos czasu cyklicznie odbywają się w Strefie Walki Śremski Sport.

Boksujemy na sali do sportów walki w Śremskim Sporcie na II piętrze, czyli na naszej sali. Boksy odbywają się w przedziale wiekowym od młodzików do seniorów. Startujemy o godzinie 11:00. W zależności od tego ilu będzie zawodników i ile walk uda się ułożyć , sesja potrwa do godziny 14:00.
Walki prowadzone będą na ringu podłogowym, który montujemy na sali.
W czasach
pandemii, kiedy organizacja zawodów jest bardzo ograniczona i odbywaja sie głównie turnieje rangi mistrzowskiej takie sparingi cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego też spodziewamy się około 60 zawodników z róznych klubów z Wielkopolski – Sporty Walki Gostyń, Bagdasarian Boxing Club Poznań, Szmotuły Boxing Team, Klub Bokserski Zaniemyśl, Akademia Sporyu Jakub Czaprowicz oraz Boks Rawicz – informuje Krzysztof Lewandowski.

Obecny karnet Open Gold Śremski Sport w ramach którego można wejść na zajęcia Bokserskie dla dorosłych (17+) – poza zajęciami w strefie walki (Brazylijskie Jiu Jitsu, kickboxing, zajęcia wprowadzające …) obejmuje także siłownię, strefę cardio oraz zajęcia fitness – cena do końca roku to jedyne 89 zł!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.