Lion Group zaprasza na Termy Maltańskie
|

Lion Group zaprasza na Termy Maltańskie – gwarantują efekty

Termy Maltańskie to obiekt, który jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców naszego miasta. Oddalony o 50 minut drogi obiekt jest świetną opcją zarówno dla rodzin. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w kompleksie swoją siedzibę posiada firma Lion Group, która nieprzerwanie od 2014 roku odnosi spektakularne sukcesy, zwłaszcza w zakresie odchudzania.

W czasach pandemii COVID-19 warto pomyśleć o zdrowiu. 7 na 10 osób wymagających hospitalizacji z powodu zakażania korona wirusem to osoby z nadwagą / otyłością. Odporność takich osób jest niska, a wystarczą proste metody (dieta oraz aktywność fizyczna), która broni organizm. Nie należy również zapominać, że epidemia otyłości jest również groźna, bo zabija rocznie kilka milionów ludzi na całym świecie.

Firma Lion Group z siedzibą na Termach Maltańskich od roku 2014 odnosi znaczne sukcesy w odchudzaniu. Pracują z ludźmi w każdym wieku (dziećmi zajmuje się pedagog, między innymi były dyrektor Zakładu Poprawczego), seniorami natomiast rehabilitant, który dobiera zestaw ćwiczeń do wieku podopiecznego. Podopieczni trenujący na siłowni są objęci stałą opieką dietetyka.

Firma posiada dowody rzeczowe w postaci filmów, w których relacjonują metamorfozy (o ile zdjęciami można manipulować, o tyle już z relacją video się nie dyskutuje):
https://walka-start.pl/video/

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.