Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Śremie!

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Śremie!
Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Śremie!
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w tą niedzielę pojawią się w Śremie. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli dostęp do nowoczesnego
i ekologicznego transportu indywidualnego.

Polski lider elektromobilności blinkee.city wprowadza elektryczne hulajnogi do Śremu. 30 ekologicznych pojazdów, pojawi się 16 sierpnia (niedziela) w centralnych punktach miasta i miejscach najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. W związku z rozpoczęciem działalności, operator blinkee.city przygotował z tej okazji wiele atrakcji. O godzinie 15:00 na terenie Targowiska Miejskiego przy ul.Grunwaldzkiej odbędzie się inauguracja obecności blinkee.city w Śremie, którą zaszczyci swoją obecności burmistrz Śremu Adam Lewandowski. Dodatkowo przez dwie godziny mieszkańcy będą mogli korzystając z bezpłatnych jazd próbnych. Zapraszamy!

By jeździć na hulajnodze elektrycznej blinkee.city należy pobrać aplikacje na telefon do zarządzania przejazdami. Jeśli ktoś już jest użytkownikiem blinkee.city w innym mieście lub skuterów w Tychach, to korzysta z tej samej apki. Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce – elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg mogą osoby pełnoletnie, które zaakceptują regulamin. Warunkiem jest też posiadanie karty płatniczej.

Hulajnogi blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo nasi serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek lub/i dezynfekcje dłoni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.