Likwidacja Aresztu Śledczego w Śremie - decyzja zapadła (sw.gov.pl)
||

Zdjęcia do filmu Dług 2 w Śremie: dwie ulice wyłączone z ruchu

Zdjęcia do filmu “Dług II” będą kręcone w Śremie, a w szczególności w dawnym areszcie śledczym, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Na czas realizacji produkcji filmowej przez Wytwórnię Combat Films wyłączone z ruchu zostaną w Śremie dwie ulice: ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka oraz ul. Podgórnej.

Od poniedziałku 27 lipca do środy 29 lipca 2020 r. nastąpi wyłączenie ruchu na ulicach ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka oraz ul. Podgórnej i nie będzie możliwe parkowanie pojazdów.

Wszystko o sprzedaży Aresztu Śledczego w Śremie znajdziecie tutaj: https://naszsrem.pl/?s=areszt

O czym będzie nowy film “Dług II” (“Mój dług”)?

Pierwsza część “Długu” pojawiła się około 20 lat temu. Film Krzysztofa Krauzego opowiadał historię dwóch przyjaciół, którzy zamierzali rozwinąć własny biznes, ale nie mogli zdobyć pieniędzy. Wkrótce stali się ofiarą człowieka, który zaczął żądać od nich spłaty nieistniejącego długu. Byli zastraszani oraz bici przez przestępców. Nie uzyskawszy pomocy z zewnątrz, mężczyźni posunęli się do ostateczności – zamordowali swych oprawców. W drugiej części “Długu”, jeden z bohaterów zapowiedział powstanie nowej wersji filmu, rozbudowanego o wątki, które wcześniej przemilczano.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.