Policja

Śrem: Kolejnych czterech piratów drogowych straciło uprawnienia!

Policjanci śremskiej drogówki namierzyli kolejnych, czterech piratów drogowych, którzy drastycznie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Nieodpowiedzialni kierowcy na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania.

Policjanci śremskiej drogówki namierzyli kolejnych, czterech piratów drogowych, którzy pędzili w terenie zabudowanym nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

10 lipca br. o godz. 18.23, w Borgowie na policyjny radar wpadł 45-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który kierował samochodem marki Subaru Forester. Mężczyzna na pięćdziesiątce jechał 115 km/h. 104 km/h miał na liczniku chwilę później, o godz. 18.45, w tym samym miejscu 22-latek z gminy Śrem, kierujący BMW. W niedzielę wyborczą, 12 lipca o godz. 08.09, również w Borgowie policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 20-latkowi z gminy Gostyń. Ten młody mężczyzna, kierując Skodą Octavią, pędził z prędkością 117 km/h. Prawie tyle samo na liczniku miał 15 lipca w Wyrzece 38-latek z gminy Brodnica pędzący Lexusem 113 km/h.

Kierujący na 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania. Ponadto na ich konto wpłynęło po 10 punktów karnych i trzech z nich zostało ukaranych mandatami, a na kierującego Lexusem skierowany będzie do sądu wniosek o ukaranie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.