Śrem: Kolejnych czterech piratów drogowych straciło uprawnienia!

Policja
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci śremskiej drogówki namierzyli kolejnych, czterech piratów drogowych, którzy drastycznie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Nieodpowiedzialni kierowcy na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania.

Policjanci śremskiej drogówki namierzyli kolejnych, czterech piratów drogowych, którzy pędzili w terenie zabudowanym nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

10 lipca br. o godz. 18.23, w Borgowie na policyjny radar wpadł 45-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który kierował samochodem marki Subaru Forester. Mężczyzna na pięćdziesiątce jechał 115 km/h. 104 km/h miał na liczniku chwilę później, o godz. 18.45, w tym samym miejscu 22-latek z gminy Śrem, kierujący BMW. W niedzielę wyborczą, 12 lipca o godz. 08.09, również w Borgowie policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 20-latkowi z gminy Gostyń. Ten młody mężczyzna, kierując Skodą Octavią, pędził z prędkością 117 km/h. Prawie tyle samo na liczniku miał 15 lipca w Wyrzece 38-latek z gminy Brodnica pędzący Lexusem 113 km/h.

Kierujący na 3 miesiące stracili uprawnienia do kierowania. Ponadto na ich konto wpłynęło po 10 punktów karnych i trzech z nich zostało ukaranych mandatami, a na kierującego Lexusem skierowany będzie do sądu wniosek o ukaranie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.