Sauna w Śremskim Sporcie (foto. Mateusz Muras)
|

Sauny i mały basen czynne od początku lipca

Już od 1 lipca Śremski Sport udostępnił dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji.

MAŁY BASEN I SAUNY

Na stronie www.sremskisport.pl znajdziemy informację, że od 01.07.2020 ruszył mały basen oraz strefa saun. 
Usługi te dostępne są zgodnie z cennikiem wejść rodzinnych na basen (sprawdź cennik). W przypadku wejścia 1 lub 2 osób – cena wejścia jest równa biletowi Rodzinnemu 2+1. Wejścia tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji na ustaloną godzinę w panelu klienta systemu e-fitness lub telefonicznie. Pierwsze wejście nastąpi o godzinie 09.00, natomiast ostatnie o 19:00 – czas pobytu podczas jednego wejścia to 90 min.

Szczegółowy regulamin wejśc na basen znajdą Państwo TUTAJ.

SIŁOWNIA, ZAJĘCIA FITNESS, SPORTY WALKI

Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni kompletny karnet OPEN, który do końca sierpnia zakupią Państwo za jedyne 89 zł! Przypominamy, że na siłownię oraz cardio nadal obowiązują zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w panelu klienta systemu e-fitness. Godziny rezerwacji dostępne są w grafiku zajęć.
Aktualny limit osób na siłowni wynosi 17, natomiast w strefie Cardio 3. Limit „miejsc rezerwowych” na zajęcia fitness zwiększyliśmy do 6.

SQUASH I BOWLING

Od 1 lipca uruchomiony został także drugi kort do squasha! Przypominamy też o możliwości wynajęcia bowlingu. Godziny rezerwacji dostępne są w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywa się od strony lodowiska (tutaj znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 22:00; weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.
Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć wyremontowanej sali bowlingowej – foto. Mateusz Muras.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.