|

Nabór do sekcji boksu w Śremie

Wraz z nowym rokiem szkolnym Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej grup dziecięcych.

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks uczy wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności.

Jeżli masz wątpliwości czy ta forma rekreacji ruchowej jest odpowiednia dla twojego dziecka zapoznaj się z tym ARTYKUŁEM

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego – to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się conajmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania.
Trenujemy w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej sie w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.
Dorosłych z koleii zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Strefy Walki – kupując karnet Śremskiego Sportu gdzie poza zajęciami grupowymi dostępna jest w ofercie siłownia oraz strefa cardio! “- zachęca trener Patryk Klupś

*Wrześniowy nabór prowadzimy do następujących grup młodzieżowych:

BOXING KIDS – 7 – 9 lat
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

GRUPA MŁODZIK – 10 – 12 lat
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

GRUPA JUNIOR – 13 – 16 lat
Zajęcia odbywają się dwa trzy w tygodniu.

GRUPA REKREACYJNA/Senior- 17 + lat
Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu

DLA POCZĄTKUJĄCYCH /Senior– 17 + lat z tzw. “zerowym” stażem
Zajęcia odbywaja się dwa razy w tygodniu

ZAPRASZAMY!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.