Zobacz, co w najbliższych dniach pokaże Kinoteatr Słonko Śrem

Mamy weekend, więc warto zaplanować sobie czas na relaks. Jedną z form rozrywki podczas niepewnej pogody jest wizyta w kinie, zatem sprawdziliśmy co gra śremskie Słonko.

W najbliższych dniach w kinoteatrze Słonko będzie można zobaczyć:

„WIERZĘ W CIEBIE”

Jedna miłość może zmienić świat.

Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które gotował im los? Porywająca opowieść o tym, że wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie.

Seanse: 26-29.06 godz. 18:00, 30.06 godz. 17:00

Bilety: 14 zł ulgowy, 17 zł normalny; Rodzina 3+: 12 zł ulgowy, 14 zł normalny; Śremska Karta Seniora: 14 zł.

 

„NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK”

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriert Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jakcson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem.

Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

Seanse: 26-29.06 godz. 20:30

Bilety: 14 zł ulgowy, 17 zł normalny; Rodzina 3+: 12 zł ulgowy, 14 zł normalny; Śremska Karta Seniora: 14 zł.

 

„WYSOKA DZIEWCZYNA”

Trzymającym za gardło i gęstym od emocji filmie Kantemira Bałagowa, oglądamy miasto i ludzi podnoszących się z ruin. Opowieść o dwóch przyjaciółkach, które pragną otrząsnąć się z wojennej traumy, toczy się w 1945 roku w Leningradzie, który dochodzi do siebie po latach oblężenia. Bohaterki Wysokiej dziewczyny, Masza i Ija, próbują nie tylko zapomnieć o tym, czego doświadczyły, ale także przypomnieć sobie kim były, nim zardzewiały ich plany, emocje i uczucia. Inspiracją dla młodego reżysera był wstrząsający reportaż noblistki Swietłany Aleksijewicz, Wojna nie ma w sobie nic z kobiety i tym, co wspaniały film Bałagowa czyni wyjątkowym, jest właśnie kobieca perspektywa. Reżyser nie skupia się więc na heroicznych wojennych czynach, lecz na nowo definiuje bohaterstwo: jako codzienne drobne zwycięstwa życia nad śmiercią, nadziei nad żałobą, młodości nad dramatycznymi doświadczeniami.

Wysoka dziewczyna fantastycznie rekonstruuje brutalne realia i pełną napięcia atmosferę czasów tużpowojennych, gdzie euforia miesza się z żałobą, ludzie składają na nowo potrzaskane życiorysy; a na ruinach – wbrew wszystkiemu – powoli kiełkuje nadzieja.

Seanse: 30.06 godz. 19:30

Bilety: 12 zł ulgowy, 14 zł normalny.

 

PAMIĘTAJ:

By zapewnić bezpieczeństwo wszystkie osoby wchodzące do budynku są zobowiązane do korzystania z płynów do dezynfekcji rąk znajdującego się przy wejściu do budynku, a także do zachowania dystansu społecznego.

Na terenie kina obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Limit widzów korzystających jednocześnie z sali kinowej ustala się na 58 osób (50% pojemności sali).

Każdy uczestnik zobowiązany jest uzupełnić formularz osobowy, który upoważnia go do wejścia na seans. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.