Premier: od 18 maja z powrotem będą mogły funkcjonować zakłady fryzjerskie

Warszawa, 13.05.2020. Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej nt. kolejnego etapu znoszenia ograniczeń w związku z zagrożeniem koronawirusem, transmitowanej 13 bm. z siedziby KPRM w Warszawie. (amb) PAP/Paweł Supernak
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Od 18 maja z powrotem będą mogły funkcjonować zakłady fryzjerskie, zakłady kosmetyczne i wszelkie tego typu zakłady, które zostaną szczegółowo opisane w rozporządzeniu – powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki przedstawiając kolejny etap znoszenia obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.

“Od 18 maja z powrotem będą mogły funkcjonować zakłady fryzjerskie, zakłady kosmetyczne i wszelkie tego typu (zakłady), które zostaną szczegółowo opisane w rozporządzeniu” – ogłosił premier.

Podkreślił konieczność zachowania rygoru sanitarnego. “W przypadku zakładów fryzjerskich apeluję, żeby to było umawianie się przez internet czy przez telefon na konkretne godziny, tak żeby nie gromadzili się ludzie w zakładach fryzjerskich, tylko, żeby to dystansowanie społeczne i odpowiednia higiena mogła być tam utrzymana” – podkreślił premier. (PAP)

autor: Karol Kostrzewa

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.