Stacja benzynowa
||

Kradli olej napędowy ze stacji benzynowych w Śremie i Dolsku

Śremscy policjanci namierzyli przestępczą parę, która w Śremie i w Dolsku dokonała łącznie czterech kradzieży oleju napędowego ze stacji benzynowych w łącznej ilości 196,69 litra i wartości 1020 zł. Mężczyzna i kobieta usłyszeli już zarzuty i przyznali się do kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności.

W dniu 12 lutego 2020 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie podczas realizacji innych czynności służbowych zauważyli zaparkowany na drodze gruntowej przy drodze wojewódzkiej 434 pojazd marki Ford Focus koloru srebrnego, który był im znany z zapisów monitoringu stacji benzynowych jako pojazd którego kierujący i pasażerka dokonują kradzieży oleju napędowego. Kradzieży tych dokonali na różnych stacjach benzynowych na terenie Śremu i Dolska. Wewnątrz pojazdu znajdowały się dwie osoby. Policjanci wylegitymowali kobietę i mężczyznę. Okazali się nimi: 28-latek z Poznania i jego 21-letnia wspólniczka, mieszkanka powiatu śremskiego.

Przestępcza para usłyszała już zarzuty i przyznała się do czterech kradzieży oleju napędowego na stacjach benzynowych w Śremie i Dolsku. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.