Czas na Galę Boksu i K1 2020 w Śremie

Tegoroczna Gala Boksu i K1 w Śremie odbędzie się 7 marca 2020 roku. Organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie około 12 pojedynków (9 boks i 3 kickboxing). Na ringu pojawią się zawodnicy Strefa Walki Śremski Sport, Boks Śrem oraz Wielkopolska – Bokserska Drużyna Ligowa.

“Już 7 marca 2020 po raz kolejny w Śremie odbędzie się Gala Boksu i K1 o Puchar Burmistrza Śremu! Podczas gali jak zawsze upamiętnimy nadchodzącą 12 rocznicę śmierci wieloletniego trenera sekcji bokserskiej Śremskiego Klubu Sportowego Warta – Floriana Łuszczewskiego.Planujemy przeprowadzić około 12 pojedynków, z czego 9 z nich to będą walki bokserskie i trzy walki w kickboxingu – wszystko w pełnej oprawie no i w pełnowymiarowym ringu oczywiście. Organizatorem imprezy przy wsparciu Gminy Śrem jest Śremski Sport oraz Warta Śrem!”

Podczas gali zaprezentują się zawodnicy Strefa Walki Śremski Sport, Boks Śrem oraz Wielkopolska-Bokserska Drużyna Ligowa.

Gala Boksu i K1 2020 w Śremie [plakat]

Bilety już wkrótce do nabycia w obiekcie sportowym przy ulicy Staszica 1a’ – więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.sremskisport.pl.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.