Policja
|

Śrem: Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policjantów!

Śremscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 29-letniego mężczyznę, który ukrywał się na terenie gminy Śrem. Teraz zatrzymany, który nie zgłaszał się do odbycia kary pozbawienia wolności, kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu za popełnione, już po raz kolejny, przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Policjanci Wydziału Kryminalnego poszukiwali znanego Policji, 29-letniego śremianina, za którym 18 grudnia ubiegłego roku sąd wydał list gończy. Mężczyzna był w przeszłości notowany za różne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Tym razem nie zgłaszał się do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione, już po raz kolejny, przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Poszukiwacze ustalili, że 29-latek, który ukrywał się w sumie od trzech miesięcy, prawdopodobnie porusza się peugeotem na śremskich numerach rejestracyjnych. Zorganizowali więc małą zasadzkę i wczoraj, 20 stycznia około godz. 19.00, wspólnie z dzielnicowymi w Śremie na ulicy Moniuszki zatrzymali do kontroli drogowej peugeota. Zgodnie z podejrzeniami autem kierował 33-letni śremianin, a jego pasażerem był poszukiwany 29-latek, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś, mężczyzna będzie przewieziony do Aresztu Śledczego w Poznaniu, gdzie spędzi kilka miesięcy.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.