|

Pożar pustostanu w Śremie: nie żyje jedna osoba

Dziś, w nocy, w Śremie doszło do tragicznego w skutkach pożaru pustostanu. Nie żyje jedna osoba, prawdopodobnie 58-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 33-letniego bezdomnego, który został uratowany z pożaru. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

2 stycznia br., o godz. 01.19, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w starej części Śremu doszło do pożaru pustostanu.

Sprawą zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego i kryminalni. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że strażacy, po ugaszeniu pożaru, znaleźli na parterze budynku zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie 58-letniego bezdomnego.

Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Policjanci zatrzymali do tej sprawy 33-letniego bezdomnego, który został uratowany z pożaru. Mężczyzna miał blisko cztery promile alkoholu w organizmie i został osadzony w policyjnym areszcie.

Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.