Osuszanie budynków w Poznaniu – fachowe usługi

Osuszanie budynków w Poznaniu – fachowe usługi

Jakie skutki w budynku może wywołać nadmiar wilgoci? Po pierwsze, problem estetyczny – łuszcząca się farba, odklejone tapety, wypaczone i odbarwione panele, a w konsekwencji grzyby i pleśnie, które są bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Po drugie, utrata właściwości izolacyjnych murów, a to może mieć przełożenie na wzrost kosztów ogrzewania. W sytuacji nadmiernego zawilgocenia budynku osuszanie należy rozpocząć natychmiast. Dzięki fachowcom takie działania można podjąć szybko i skutecznie, tak, aby uniknąć dalszych szkód.

Osuszanie budynków w Poznaniu i Wielkopolsce

Wilgoć w budynkach może mieć wiele przyczyn. W nowych budynkach mokre tynki czy posadzki to wynik wtłaczania znacznych ilości wody podczas wykonywania poszczególnych etapów prac murarskich i tynkarskich. W starych budynkach często splot wydarzeń niezależnych od nas samych może doprowadzić do zalania wskutek awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, pękniętej rynny czy nieuważnego sąsiada. Czasem budynek ma wady konstrukcyjne i do zawilgocenia dochodzi podczas intensywnych opadach deszczu albo poprzez podniesienie wód gruntowych. Bez względu na to, gdzie taka sytuacja wystąpi – Poznaniu czy innym miejscu w Wielkopolsce – możemy sami nie poradzić sobie z takim problemem. Jedynym rozwiązaniem naszych kłopotów może być profesjonalne osuszanie budynku. Samoistne wysychanie ścian czy posadzek zajmuje wiele tygodni. Niestety nie zawsze działania te są skuteczne i po kilku tygodniach czy miesiącach, w wyniku niedosuszenia tynków, ścian czy posadzek, mogą się na nich pojawić nieestetyczne plamy w postaci grzybów i pleśni. Jedynym wyjściem z sytuacji będzie zastosowanie profesjonalnych i skutecznych sposobów na osuszanie budynków. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jakimi są osuszacze powietrza można przyspieszyć naturalne procesy suszenia. Takim specjalistycznym sprzętem dysponuje firma Szilo Fachowe Osuszanie Budynków w Poznaniu

Skuteczne osuszanie budynków – profesjonalny sprzęt firmy z doświadczeniem

Głowna siedziba firmy Szilo Fachowe Osuszanie Budynków znajduje się w Poznaniu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w osuszaniu budynków w Poznaniu oraz całej Wielkopolsce. Wykwalifikowana kadra i specjalistyczny sprzęt to jej główne atuty. Priorytetowymi działaniami firmy są: usuwanie wilgoci, wynajem osuszaczy oraz innych urządzeń wspomagających osuszanie – wentylatory, turbowentylatory oraz nagrzewnice spalinowe i elektryczne. Wszystkie posiadane urządzenia to profesjonalny sprzęt budowlany renomowanych producentów – Trotec i Master. Wykwalifikowani pracownicy dostarczą urządzenia do osuszania budynków w Poznaniu jak i w całej Wielkopolsce.  Elastyczny czas pracy powoduje, że oferta osuszania skierowana jest zarówno do osób prywatnych (domy, mieszkania) jak i firm (biura, budynki administracji publicznej, hale produkcyjne i magazynowe), a pracownicy służą fachową pomocą. Bez względu na lokalizację pomoc jest zawsze szybka i skuteczna. Dzięki takim firmom osuszanie budynków nie stanowi dużego problemu, a  cały proces osuszania można przeprowadzić w zaledwie kilka czy kilkanaście dni. 

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.