Czas na gruntowne porządki w mieszkaniu - iroboty

Czas na gruntowne porządki w mieszkaniu – iroboty

Niezależnie od wielkości mieszkania, trzeba o nie zadbać sprzątając i odkurzając poszczególne części domu. Jeśli na co dzień intensywnie pracujesz zawodowo i nie masz siły na częste odkurzanie czy mycie podłóg warto rozważyć zakup nowoczesnego urządzenia sprzątającego jakim jest iRobot.

Skuteczne rozwiązanie dla zapracowanych

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, a także uwzględnieniu potrzeb współczesnych klientów projektanci stworzyli innowacyjne i skuteczne urządzenie sprzątające. Wyróżnia je minimalistyczna forma oraz wysoka funkcjonalność i łatwość użytkowania. IRoboty znakomicie wyręczają ludzi w domowych porządkach docierając do wszelkich zakamarków i starannie wymiatając i odkurzając brud, kurz i pyłki.

Dlaczego warto zainwestować w irobota?

Współczesny iRobot to znakomite rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych, zmęczonych i niechętnych domowym porządkom osób. Pozwala starannie odkurzyć wszystkie kąty w domu, a ponadto zaoszczędzić wiele czasu.

Zdalne sterowanie irobotem odkurzającym

Obecnie większość urządzeń sprzątających została wyposażona w łączność Wifi. Dzięki odpowiedniej aplikacji iRobot HOME każdy użytkownik irobota ma możliwość kontrolowania swojego urządzenia zdalnie.  Sterujący urządzeniem użytkownik może tworzyć harmonogram pracy, a także kontrolować robota za pomocą telefonu. Natomiast po gruntownym odkurzaniu całego mieszkania można bez trudu sprawdzić mapę sprzątniętej powierzchni.

Specjalistyczne czujniki optyczne ułatwiają sprzątanie

Zastosowana w irobocie innowacyjna technologia vSLAM® działa w oparciu o optyczny czujnik do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, Dzięki tej złożonej funkcji urządzenie sprzątające potrafi stworzyć dokładną mapę całego otoczenia i zlokalizować miejsce, w którym się znajduje, a także miejsca, gdzie już posprzątał oraz te, w których musi posprzątać.

Efektywna technologia wykrywająca brud Dirt Detect™

Technologia Dirt Detect™ w zależności od modelu irobota może używać czujników akustycznych lub optycznych i akustycznych. Czujniki akustyczne służą do wykrywania drobnych cząstek w czasie odkurzania. Gdy robot sprzątający Roomba wykryje większą niż zazwyczaj koncentrację brudu w danym miejscu, skoncentruje się na tym obszarze i będzie go intensywnie czyścił dopóki podłoga nie będzie czysta. Innym rodzajem technologii do wykrywania brudu i śmieci jest funkcja Dirt Detect™ połączona z technologią Persistent Pass. Odkurzacz Roomba wyposażony w taką funkcję Dirt Detect z systemem Persistent Pass wykorzystuje zarówno czujniki optyczne, jak i akustyczne. Dzięki nim urządzenie pracuje efektywniej na obszarach silnie zabrudzonych.

Jakie są ceny iRobotów Roomba?

Oferta producenta iRobotów sprzątających jest na tyle zróżnicowana, że większość z nas może pozwolić sobie na zakup tego urządzenia i wykorzystywać je w swoim mieszkaniu czy domu. Niektóre modele irobotów są dostępne po wyjątkowo przystępnych cenach – już za ok. 1000 złotych można kupić urządzenie sprzątające, a tym samym zaoszczędzić czas i energię, które musimy poświęcić na gruntowne porządki. Z kolei droższe modele nowoczesnych robotów sprzątających kosztują kilka tysięcy złotych, gdyż zostały wyposażone w szereg niezwykle użytecznych i zaawansowanych funkcji.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Domowe porządki i iRobot to idealne połączenie 🙂 U mnie w sprzątaniu pomaga roomba. Niby mały sprzęt, a cały dom dokładnie ogarnia 🙂

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.