iPad, laptop
|

28-latek ukradł iPady, laptopa i pieniądze ze szkoły w Śremie

Śremscy kryminalni namierzyli i zatrzymali złodzieja, który ze szkoły w Śremie ukradł dwa iPady, laptopa i pieniądze. Policjanci odzyskali też część skradzionego mienia. 28-letni sprawca już usłyszał zarzuty i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

18 grudnia br. Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o tym, że nieznany sprawca, z pomieszczeń biurowych jednej ze śremskich szkół, ukradł komputery i pieniądze.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy namierzyli 28-letniego złodzieja. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 17 grudnia rano, w czasie kiedy rodzice przywozili dzieci do szkoły, wszedł on na teren tej placówki i z pomieszczeń biurowych, w których nikogo nie było, ukradł dwa iPady, laptopa oraz pieniądze.

Kryminalni odzyskali laptopa, którego znaleźli w mieszkaniu partnerki 28-latka oraz iPada, który był w śremskim lombardzie oddany pod zastaw.

28-letni śremianin, który był już wcześniej notowany za kradzieże, został zatrzymany i usłyszał zarzuty. W trakcie przesłuchania wyjaśnił, że skradzione pieniądze zdążył już wydać.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.