Wygraj nagrody! Konkurs naszsrem.pl i Fundacji Legalna Kultura

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Święta coraz bliżej… Jeżeli ktoś nie napisał listu do Św. Mikołaja już raczej prezentów nie dostanie, ale wspólnie z Fundacją Legalna Kultura mamy rozwiązanie.

Mamy dla WAS filmy na DVD (“Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”, “Mia i biały lew”, “W deszczowy dzień w Nowym Jorku”) oraz książkę Charles Dickens “Opowieść wigilijna”.

Filmy DVD i książka

Jesteście zainteresowani nagrodami? Wystarczy napisać odpowiedź na poniższe pytanie:

Dlaczego warto korzystać z legalnych źródeł kultury?

 

Na wiadomości od WAS czekamy do niedzieli, 22 grudnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Legalna Kultura, we współpracy z Redakcją naszsrem.pl, w ramach Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Fundacja Legalna Kultura

Nasz Śrem

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

regulamin_konkursu_swiatecznego_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.