Wygraj nagrody! Konkurs naszsrem.pl i Fundacji Legalna Kultura

Święta coraz bliżej… Jeżeli ktoś nie napisał listu do Św. Mikołaja już raczej prezentów nie dostanie, ale wspólnie z Fundacją Legalna Kultura mamy rozwiązanie.

Mamy dla WAS filmy na DVD (“Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”, “Mia i biały lew”, “W deszczowy dzień w Nowym Jorku”) oraz książkę Charles Dickens “Opowieść wigilijna”.

Filmy DVD i książka

Jesteście zainteresowani nagrodami? Wystarczy napisać odpowiedź na poniższe pytanie:

Dlaczego warto korzystać z legalnych źródeł kultury?

 

Na wiadomości od WAS czekamy do niedzieli, 22 grudnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Legalna Kultura, we współpracy z Redakcją naszsrem.pl, w ramach Społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Fundacja Legalna Kultura

Nasz Śrem

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

regulamin_konkursu_swiatecznego_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.