Warta i Przyjaciele – Portal naszsrem.pl został partnerem medialnym programu lojalnościowego

Dominik Sworowski (Prezes Warty Śrem) i Radosław Pawliński (właściciel portalu naszsrem.pl)
Dominik Sworowski (Prezes Warty Śrem) i Radosław Pawliński (właściciel portalu naszsrem.pl)
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Warta i Przyjaciele oraz portal naszsrem.pl łączą siły. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że portal naszsrem.pl został partnerem medialnym coraz popularniejszego w Śremie programu lojalnościowego Warta i Przyjaciele. Program jest pomysłem klubu sportowego Warta Śrem.

Na portalu naszsrem.pl będzie można zobaczyć oferty promocyjne firm należących do programu WiP. Na materiałach promocyjnych programu natomiast, informację o wsparciu medialnym portalu naszsrem.pl.

Warta i Przyjaciele – na czym polega sukces programu?

Pomysł programu lojalnościowego, który będzie promował klub sportowy, lokalne firmy i jednocześnie dawał korzyść jego członkom, to zupełnie nowatorskie podejście. Nie tylko na naszej lokalnej, śremskiej arenie. Lokalne firmy wspierają finansowo klub, który odwdzięcza się im szeroką promocją wśród członków programu oraz w internecie (strona www, newsletter oraz programy lojalnościowe). Posiadacze karty natomiast mają możliwość korzystania z szeregu promocyjnych usług u partnerów. Wszystko brzmi bardzo logicznie.

Partnerzy programu WiP – gdzie można otrzymać zniżki?

Żaden program lojalnościowy nie zainteresuje społeczności, jeśli “już”, “teraz” nie będzie można korzystać ze zniżek. Lista punktów, w których można skorzystać z karty WiP z każdym dniem jest coraz większa i w tej chwili zawiera kilkanaście lokalnych firm. Między innymi: Jump Space, Green Bike, KT24, Agat Profit, Kronos sklep sportowy, Gaduła, OTOprzyczepy. Pełna lista znajduje się tutaj: https://wartaiprzyjaciele.pl/lista-punktow/

Warta i przyjaciele
Warta i przyjaciele

Karta WiP – jak ją otrzymać?

Aby otrzymać kartę “Warta i przyjaciele” należy zgłosić się do punktu wydawania kart.

Punkty wydawania kart:
ul. Zamenhofa 20, 63-100 Śrem.
tel. 796 927 827 

Mam firmę i chciałbym przystąpić do programu Warta i Przyjaciele

Partnerem programu Warta i Przyjaciele może być każdy podmiot gospodarczy funkcjonujący na terenie powiatu śremskiego, którego przedstawiciel wypełni “Zgłoszenie punktu partnerskiego do programu lojalnościowego”. Szczegóły i dodatkowe informacje znajdują się pod numerem telefonu 661 035 808, 796 927 827 oraz mailowo: wartaiprzyjaciele@wartasrem.pl

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.