Une fille, un chameau – dziewczyna i wielbłąd przejdą przez Śrem i szukają noclegu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Dziewczyna i wielbłąd przemierzają Polskęfot: Tomasz Ulewicz Lokalna Gazeta Powiatu Żagańskiego
Dziewczyna i wielbłąd przemierzają Polskęfot: Tomasz Ulewicz Lokalna Gazeta Powiatu Żagańskiego

Une fille, un chameau, czyli dziewczyna i wielbłąd przemierzają razem Polskę. Wczoraj, 8 października wyruszyli z Żagania i idą w kierunku Jelenina, a następnie kierować się będą do Nowego Miasteczka. Przejdą również przez Śrem i szukają dla siebie noclegu. Odważna dziewczyna wraz ze swoim zwierzęciem, którego wykupiła z cyrku przemierza dziennie około 15 kilometrów.

Jak informuje Lokalna Gazeta Powiatu Żagańskiego:

Z uwagi na panujące temperatury 22-letnia Edmée prosi o pomoc w znalezieniu ogrodzonego miejsca, gdzie będzie mogła przenocować ze swoim wielbłądem. Zgodnie z trasą dziewczyna przejdzie przez Nowe Miasteczko – Głogów – Wschowę – Leszno – Śrem – Środę Wielkopolską – Wrześnię i dojdzie do Kruszwicy, gdzie przeczekają zimę. Na wiosnę przyszłego roku wyruszą w stronę Mongolii. Osoby, które chciałyby przenocować 22-letnią Edmée i wielbłąda Attike kontaktować się mogą z nią za pośrednictwem facbooka Une fille, un chameau

fot: Tomasz Ulewicz Lokalna Gazeta Powiatu Żagańskiego

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera