Książki: Robert Małecki "Wada" / Adam Faber "Miasto snów"

Książki: Robert Małecki “Wada” / Adam Faber “Miasto snów” [KONKURS]

Na termometrach temperatury coraz niższe, a nad ranem nawet przymrozki. Dlatego to najlepszy czas na gorące propozycje książkowe.

Robert Małecki. Politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania. Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży. Zdobywca głównej nagrody Kryminalnej Piły za “Skazę”, okrzyknięto najlepszym kryminałem miejskim w 2018 roku.

“WADA”

Są sprawy pogrzebane dawno temu i świeże ślady świadczące o zbrodni. Tylko ciała brak.

Groźne burze nad Chełmżą i nieznośne sierpniowe upały. Na leśnej polanie w pobliżu jeziora komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot. Stopniowo odkrywa wokół niego znacznie więcej śladów krwi.

Wszystko wskazuje na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła paść młoda kobieta. Kłopot w tym, że Gross nie ma żadnego punktu zaczepienia. Brak ciała ofiary, narzędzia zbrodni i sprawcy. Zbyt wiele niewiadomych i zbyt wiele mylnych tropów, którymi musi podążyć, by w gęstniejącym mroku odnaleźć przerażającą prawdę.

Prawdę, która odsłoni rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat.

Wada to mroczny kryminał o tęsknocie i niezabliźnionych ranach, ale także o krzywdzie i o złu w najczystszej postaci, które zbiera żniwo przez całe pokolenie.

Robert Małecki "Wada"

Adam Faber. Żyje na walizkach, ciągle podróżując z jednego wymyślonego świata do kolejnego. Autor bestsellerowych “Kronik Jaaru”, w których udowodnił, że czary nie są mu obce. Studiował anglistykę, a także zachowania magicznych gatunków w świecie ludzkim. Prywatnie uwielbia otaczać się kotami oraz mnóstwem zmyślonych i niezmyślonych przyjaciół.

“Miasto snów”

Poznaj mroczne sekrety magicznej krainy.

March Sky jeszcze nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest. Zwykłą dziewczyną z małego, szkockiego miasteczka ? A może jednak kimś więcej ? Rówieśnicy jej nie oszczędzają, a matka skrywa tajemnice przeszłości, które nie mają ujrzeć światła dziennego. Dodatkowo, życia March nie ułatwiają pojawiające się koszmary i senne wizje, zaczynające spędzać jej sen z powiek.

Ktoś ją śledzi. Tajemniczy chłopak o niebieskich oczach pojawia się wszędzie tam, gdzie nie powinien. Sny zaczynają przekuwać się w rzeczywistość, a w żyłach dziewczyny burzy się krew i budzi moc mogąca doprowadzić ją na skraj katastrofy. Magia, opowieści o wiedźmach, czarne koty ? To nie fantazja, to początek nowej przygody, która rozpoczyna się od niewinnego otworzenia niewłaściwych drzwi.

Intrygi, walka ze stworzeniami nie z tego świata i miasto, które tylko na pierwszy rzut oka wydaje się idyllą, bo pod warstwą cudowności czeka podstęp.

Adam Faber "Miasto snów"

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz poznać kryminał o tęsknocie, niezabliźnionych ranach i złu w najczystszej postaci ? A może poznać mroczne sekrety magicznej krainy ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do piątku, 11 października br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

Książki wygrywają

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Robert Małecki “Wada”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/wada/

Adam Faber “Miasto snów”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/miasto-snow/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.