Książki: Małgorzata Rogala “Cenny motyw” / Taylor Jenkins Reid “Siedmiu mężów Evelyn Hugo” [KONKURS]

Po wakacjach pozostały już tylko wspomnienia, a przyszła kolej na szkolną rzeczywistość. Jedno pozostaje bez zmian: Mamy dla Was najlepsze propozycje czytelnicze.

Małgorzata Rogala. Introwertyczka, miłośniczka języka francuskiego i muzyki jazzowej. Nałogowa czytelniczka. Lubi wstawać wcześnie rano, pić kawę z kardamonem i wsłuchiwać się w ciszę. Ma słabość do powieści Marca Levy`ego i domowych słodyczy wegańskich. Jest autorką porywającej serii kryminałów.

“CENNY MOTYW”

Zdrada małżeńska, zbrodnia, cenny pierścionek spływający krwią.

Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią ? Celina Stefańska – prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie.

Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji, postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy ? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się borykać ?

Małgorzata Rogala "Cenny motyw"

Taylor Jenkins Reid. Zanim rozpoczęła karierę pisarską, przez kilka lat związana była z branżą filmową, a jej pierwsze książki powstawały w wolnym czasie. Kiedy tworzy, zawsze narzuca sobie ścisłą dyscyplinę, której stara się przestrzegać. Pisze od poniedziałku do piątku, od 8 do 16 i najczęściej w głuchej ciszy, bo muzyka ją rozprasza. Jako pracująca mama z powodzeniem łączy pisanie z wychowaniem córk. Wraz z mężem Alexem mieszka w Los Angeles. Publikuje również artykuły i tworzy scenariusze. Czyta przeważnie historie o kobietach lub pisane przez kobiety.

“SIEDMIU MĘŻÓW EVELYN HUGO”

Historia, którą pokochały Amerykanki !

To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym, jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława, pieniądze, skandale i blask reflektorów…

W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw ? Kogo kochała naprawdę ? Jej życie kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn ! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę, byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką.

Taylor Jenkins Reid "Siedmiu mężów Evelyn Hugo"

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz poznać nową powieść mistrzyni kryminału psychologicznego ? A może poznać fascynującą opowieść o miłości i cenie sławy ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do czwartku, 19 września br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, instagram naszsrem, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Małgorzata Rogala “Cenny motyw”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/cenny-motyw/

Taylor Jenkins Reid “Siedmiu mężów Evelyn Hhugo”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/siedmiu-mezow-evelyn-hugo/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.