Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: Do dwóch razy sztuka, czyli Action wreszcie otwarty

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Park handlowy przy ulicy Zamenhofa w Śremie od dzisiaj (19 września br.) tętni życiem, może troszkę małym ponieważ otwarty jest pierwszy z kilku sklepów.

19 września br. marka Action otwiera nowy sklep w Śremie i zwiększa swoją sieć do 40 punktów. Asortyment składa się z ponad 6000 produktów w 14 kategoriach. Od artykułów gospodarstwa domowego, poprzez tekstylia i zabawki, po majsterkowanie i dekoracje.

Action w Śremie będzie zatrudniać 15 osób i mieć ok. 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Sklep będzie można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 20:00.

Początek marki w naszym mieście nie odbył się bez problemów, ponieważ wszystkie reklamy mówiły o otwarciu w czwartek, 12 września br. na ul. Przemysłowej.

Może to tylko: Złe, dobrego początki; a sklep zostanie polubiony przez odwiedzających go klientów.

Pierwsze otwarcie sklepu pokazuje jeden mankament, który nie został przewidziany: Brak parkingu dla rowerów. Wiele osób przyjechało rowerami i nie miało gdzie go zostawić, wiec postawiła przy szybach sklepu. Miejmy nadzieje, że zostanie to zmienione.

Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: Action, kiedy otwarcie?

Galeria przy ul. Zamenhofa w Śremie: Jakie sklepy? Kiedy otwarcie?

Szymon Mądry

Szymon Mądry

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera