Warta Śrem pokonuje aż 9:1 Spartę Orzechowo na inaugurację piłkarskiej Klasy Okręgowej

Warta Śrem pokonuje Spartę Orzechowo na inaugurację piłkarskiej Klasy Okręgowej
Warta Śrem pokonuje Spartę Orzechowo na inaugurację piłkarskiej Klasy Okręgowej
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremscy piłkarze na inaugurację piłkarskiej Klasy Okręgowej pokonali aż 9:1 na wyjeździe Spartę Orzechowo. Tym samym fantastycznie rozpoczęła nowy sezon prowadzona przez duet trenerski Sciak – Mocek Warta Śrem.

Śremianie rozpoczęli spotkanie w składzie: Rafał Janczyk (bramkarz), Krzysztof Chwaliszewski, Dominik Woroch, Bartłomiej Szar, Maciej Błaszczyk (kapitan), Adrian Chwaliszewski, Bartosz Skrzypczak, Patryk Kryszak, Mateusz Maśliński, Kamil Szymandera, Adrian Owczarek. Zawodnikami rezerwowymi byli: Szymon Liman (bramkarz), Adam Wiśniewski, Michał Mocek, Filip Jurga, Mikołaj Berger oraz Borys Kaptur.

Festiwal strzelecki dla Warty rozpoczął już w 8 minucie Bartosz Skrzypczak. Odpowiedź Sparty była natychmiastowa, bo do remisu piłkarze z Orzechowa doprowadzili już minutę później. Na szczęście była to jedyna bramka strzelona przez gospodarzy w tym meczu. Potem strzelali już tylko piłkarze Warty Śrem.

Duet trenerski złożony z czynnych piłkarzy poprowadził zespół już w końcówce poprzedniego sezonu, kiedy to rezygnację złożył trener Marek Wilczyński. Miał to być wariant tymczasowy, ale zarząd Warty nie wykluczał, że jeżeli się on sprawdzi to trenerzy Sciak i Mocek będą mieli szansę kontynuowania pracy w nowym sezonie. Mimo iż trwały rozmowy i poszukiwania potencjalnego następcy to tak też się stało.

W innych meczach:
Kłos Zaniemyśl – Płomień Nekla
Orlik Miłosław – Phytopharm Klęka
Sparta Orzechowo – Warta Śrem 1:9
Przemysław Poznań – Szturm Junikowo
Polonia II Środa Wielkopolska – Orkan Jarosławiec 0:2
Avia Kamionki – Meblorz Swarzędz 3:0
Piast Kobylnica – Lider Swarzędz 4:1
GKS Żerków – Stella Luboń

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.