|

Mieszkaniec powiatu śremskiego zatrzymany za narkotyki, które trzymał w majtkach

Policjanci KPP w Głogowie zatrzymali 32 – letniego mieszkańca powiatu śremskiego, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Mężczyzna ukrył narkotyki w bieliźnie. 32 latek był już wcześniej karany. Na wniosek policji Sąd Rejonowy w Głogowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Głogowscy policjanci Wydziału Prewencji otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, który próbuje wejść na teren zakładu pracy. Mężczyzna miał być pod wpływem środków odurzających. Na miejscu okazało się, że jest nim 32 letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który posiada przy sobie nieznane tabletki. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem na widok funkcjonariuszy.

Podczas przeszukania okazało się, że chowa w bieliźnie worek z większą ilością narkotyków i środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli przy nim blisko 53 gramy metaamfetaminy, 8 gramów amfetaminy, 35 sztuka tabletek ekstazy oraz 5 gramów środka odurzającego w postaci ziela konopi.

Na wniosek policji Sąd Rejonowy zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 32 latek był już wcześniej karany i odsiadywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami.

Podejrzany, odpowie za wprowadzanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających do obrotu w warunkach powrotu do przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Głogowie

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.