Książki: Agnieszka Lis „Pocztówki” / Sasha Alsberg, Lindsay Cummings „Zenith” [KONKURS]

Wakacje, wakacje i po wakacjach… Wszystko co dobre zawsze tak szybko mija… Niezmienne pozostaje tylko najlepsze propozycje książkowe, które dla Was przygotowaliśmy.

Agnieszka Lis, jedna z najpoczytniejszych pisarek literatury obyczajowej, z wykształcenia pianistka i dziennikarka. Mieszka pod Warszawą, gdzie próbuje odnaleźć równowagę i harmonię w pędzie życia. Nie kreuje rzeczywistości, w której wszyscy są szczęśliwi i nie napotykają na swojej drodze problemów. Przeciwnie – stawia przed swoimi bohaterami wyzwania, które mogą wydawać się nie do przezwyciężenia.

“POCZTÓWKI”

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać !

A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja.

Autorka w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów ?

Sasha Alsberg, jedną z najpopularniejszych książkowych youtuberek na świecie. Kiedy nie tworzy filmików, uwielbia odkrywać historyczne zakątki Szkocji. Ma polskie korzenie, a aktualnie mieszka w Massachusetts z dwoma zwariowanymi psami.

Lindsay Cummings, autorka dwóch bestsellerowych serii młodzieżowych. Gdy nie pisze, zajmuje się redagowaniem tekstów kolegów po fachu i jazdą konną po dzikich preriach północnego Teksasu.

“ZENITH”

Zacznij niepowtarzalną kosmiczną podróż z serią „Androma” !

Większość zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, potężną najemniczkę, która dąży po trupach do celu, a jej bezlitosne poczynania rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel. Ale dla załogi swojego statku jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Kiedy kolejna rutynowa misja nie przebiega zgodnie z planem, wszyscy trafiają w ręce okrutnego łowcy nagród.

Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy owładniętemu żądzą zemsty. Załoga Marudera staje przed trudnym wyborem – albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę. Gdy statek rusza w stronę nieznanego, pewne jest tylko to, że już nikomu nie mogą ufać.

„Porywająca galaktyczna przygoda ! Żywiołowi bohaterowie, trzymająca w napięciu akcja i rozległy wszechświat sprawiły, że uzależniłam się już od pierwszych stron !”Sarah J. Maas

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz zobaczyć, że nawet w słonecznym raju nie zawsze jest idealnie ? A może porwać się galaktycznej przygodzie ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 4 września br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, instagram naszsrem, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Agnieszka Lis “Pocztówki”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/pocztowki/

Sasha Alsberg, Lindsay Cummings “Zenith”: http://czwartastrona.pl/fantastyka/zenith/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.