Stwórz strefę komfortu z leżakami reklamowymi!

Stwórz strefę komfortu z leżakami reklamowymi!

Większości osób leżak kojarzy się z komfortem, wakacjami i leniwym odpoczynkiem w popołudniowym słońcu. Wystarczy spojrzeć na niego, by od razu wróciły wspomnienia urlopu i przyjemności. Warto wykorzystać takie skojarzenia i przypisać do nich własną firmę. W jaki sposób? Poznajcie przepis na miłą i nienachalną reklamę.

Leżak w centrum miasta?

Coraz popularniejsze staje się tworzenie stref komfortu nieopodal salonów sprzedaży. Ma to miejsce zarówno w centrach handlowych, jak również na ulicach, przy których mieszczą się firmowe sklepy. W niektórych miejscach powstają nawet specjalne „sztuczne plaże”, które przyciągają do centrum miasta osoby pragnące skosztować odrobiny wakacji po pracy. Na takiej miniaturowej plaży również pojawiają się leżaki, oczywiście zawierające nadrukowane logo sponsora. Dzięki temu każdy może na nich przez chwilę odpocząć, na przykład w trakcie spaceru czy zakupów. Przy okazji, niejako podświadomie, rejestruje, kto je ufundował, a przyjemne skojarzenie powstaje samo z siebie.

Siła podświadomości

Chcielibyście promować swoją markę w taki sposób, aby budziła pozytywne emocje u waszych klientów? W takim razie wykorzystanie leżaków z firmowym nadrukiem jest jednym ze sposobów na osiągniecie tego celu. Jak już zostało wykazane w poprzednim akapicie, ludzie automatycznie kojarzyć będą znaną im przyjemność, czerpaną z wypoczynku, z waszym logo, umieszczonym na leżaku. Utrwalą w ten sposób przekonanie, że kontakty z waszą firmą są dla nich powodem do zadowolenia. Dzięki temu z chęcią przyjdą do niej po raz pierwszy albo kolejny. W końcu każdy z nas woli korzystać z usług firmy, która jest dla niego przyjazna, niż z nieznanej.

Podświadomość jest silnym narzędziem, dzięki któremu reklama na nośniku takim jak leżak, sprawdza się doskonale. Oprócz pozytywnych skojarzeń potrafi jednocześnie wywołać przekonanie, że wasza firma jest ciekawsza od innych, bardziej otwarta na swoich klientów i chętna do niesienia im pomocy. W końcu pozwoliliście im wypoczywać w okolicy swoich salonów albo na sztucznych plażach, prawda? Fakt, że taki leżak jest delikatną formą reklamy, często umyka klientom, a nawet jeśli nie umknie, to uznają to za bardzo subtelną formę, która na pewno ich nie zrazi.

Stwórz swój leżak


Wiedząc już, jakie korzyści możecie osiągnąć, inwestując w firmowe leżaki, warto jeszcze zastanowić się, komu zlecić ich wykonanie. Polecić możemy produkty marki Inventini, które stworzone są na drewnianych stelażach. Tkanina poliestrowa, z której wykonane jest siedzisko leżaka, odznacza się dużą wytrzymałością, a naniesiony na niej nadruk sublimacyjny zapewnia odporność na działanie światła. Dzięki takiemu połączeniu będziecie mieć pewność, że leżaki spełnią swoją funkcję przez wiele sezonów, a wasza strefa komfortu będzie cieszyć się niegasnącą popularnością.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.