Kurs na suwnice – twoja szansa na rozwój zawodowy

Człowiek, to najlepsza inwestycja – zainwestuj więc w siebie. Poszerzając swoje zawodowe kompetencje i zdobywając nowe umiejętności, zyskujesz uprzywilejowaną pozycję na rynku pracy, co może z czasem przełożyć się na satysfakcję finansową i sukcesy w życiu osobistym.

Ukończ kurs na suwnice Śląsk czeka na pracowników

Liczne miejsca pracy dla suwnicowych, oferują firmy ze Śląska. Tutaj też można ukończyć kurs na suwnice – http://www.bialecki.pl/kursy,obsluga-suwnic,40,463.html i zdobyć odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego popłatnego zawodu.
Operatorzy suwnic są jednak poszukiwani w całej Polsce, ponieważ suwnice, jako środek transportu bliskiego są używane w wielu branżach.

Zakres kursu

Oto zakres wiedzy i umiejętności, przekazywany uczestnikom podczas kursu:

1 – wiadomości ogólne na temat suwnic i dozoru technicznego
2 – wiedza na temat budowy i eksploatacji suwnic
3 – wiadomości na temat zakresu obowiązków na stanowisku operatora suwnicy od początku pracy, przez czas jej trwania, aż do zakończenia pracy na stanowisku.
4 – omówienie zasad BHP przy pracy operatora suwnicy
5 – zajęcia praktyczne utrwalające wiadomości

Wykładowcy

Kursy na operatora suwnicy, prowadzone są zawsze przez praktyków, posiadających nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim doświadczenie w zawodzie suwnicowego.
Dzielą się z uczestnikami cennym doświadczeniem, przygotowując ich do egzaminu, jaki muszą złożyć przed Komisją Dozoru Technicznego.
Kończąc kurs, na którym wykładają prawdziwi fachowcy, zdobywasz nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności jako przyszły operator suwnic.

Co da ci kurs suwnicowego?

Ukończywszy kurs na operatora suwnicy, zyskasz atrakcyjny finansowo zawód i wzrośnie twoja pozycja na rynku pracy.
Nie będziesz już zmuszony do podejmowania zatrudnienia na słabo płatnych stanowiskach dla robotników niewykwalifikowanych. Będziesz miał uprzywilejowaną pozycję w negocjacjach o podwyżkę, jeśli już jesteś zatrudniony w firmie używającej suwnic.

Kończąc kurs operatora suwnic, robisz pierwszy krok w swoją lepszą zawodową przyszłość.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.