Książki: Natalia Sońska “Piosenki (nie)miłosne” / Aleksandra Marinina “Sprawiedliwy oprawca” [KONKURS]

Ostatnimi dniami mamy pogodę iście z Bollywood “Czasem słońce, czasem deszcz”. Natomiast na dobrą książkę w naszym konkursie zawsze jest pora.

Natalia Sońska – pełna życia, przepełniona dobrą energią i wciąż szukająca inspiracji młoda kobieta, dla której każdy dzień jest nowym odkryciem, a każda przygoda cennym doświadczeniem. Życie postrzega jako pasmo wzlotów i upadków, jednak jako realistka, trzeźwo patrzy na każdy z nich. Mimo że twardo stąpa po ziemi, lubi bujać w obłokach, marząc o niebieskich migdałach.

Autorka powieści obyczajowych, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. W swoich książkach stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i to w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Wierzy w happy endy i z tą dewizą podąża również przez własne życie.

“PIOSENKI (NIE)MIŁOSNE”

Czy jedna decyzja może zniszczyć czyjeś życie ?

Igor stanął przed trudnym wyborem.

Nie chce powiedzieć ukochanej niczego więcej niż to, co napisał w liście. Nie zrani jej jeszcze bardziej.

A przede wszystkim nie złamie się i nigdy nie przyzna do prawdy.

Nawet jeśli to najgorsza decyzja w jego życiu.

Prawdziwa miłość i nękane rozterkami serce… To historia dla wszystkich książkoholiczek, które oczekują niebanalnych emocji.

Aleksandra Marinina, to najsłynniejsza rosyjska autorka powieści kryminalnych. Przez prawie dwadzieścia lat pracowała w milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1998 roku odeszła z pracy w stopniu podpułkownika i poświęciła się wyłącznie karierze pisarskiej. Od swojego debiutu w 1991 roku napisała ponad czterdzieści pięć powieści kryminalnych.

“SPRAWIEDLIWY OPRAWCA”

Po odsiedzeniu wyroku kolonię karną opuszcza Paweł Saulak, mężczyzna, którego wiele wpływowych osób zamierza wykorzystać jako kartę przetargową w wyścigu o fotel prezydenta.

Anastazja Kamieńska ma zapewnić niedawnemu więźniowi ochronę w drodze do Moskwy. Niedługo potem kobieta rozpoczyna śledztwo w sprawie serii zagadkowych zabójstw. Wkrótce okazuje się, że kolejne ofiary są sprawcami wielu okrutnych mordów popełnionych na samotnych starszych ludziach, a także młodych dziewczętach i dzieciach.

Kim jest tajemniczy kat, który karze przestępców ?

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Po bestsellerowych “Listach (nie)miłosnych” przyszedł czas, by poznać historię Igora. Czy Zosia dowie się, dlaczego ją zostawił ? A może chcesz poznać powieść (Caryca rosyjskiego kryminału) z cyklu o major Kamieńskiej ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autorki książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do czwartku, 1 sierpnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, instagram naszsrem, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Natalia SońskaPiosenki (nie)miłosne”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/piosenki-niemilosne/

Aleksandra Marinina “Sprawiedliwy oprawca”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/sprawiedliwy-oprawca/

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.