Książki: Karolina Wilczyńska “Rok na Kwiatowej. Zapach bzu” / Adam Silvera “Nasz ostatni dzień” [KONKURS]

Pierwszy miesiąc wakacyjny pojawił się już w kalendarzu i jak na złość temperatura nagle znacznie zmalała… My podniesiemy ją najlepszymi propozycjami książkowymi.

Adam Silvera. Jest chłopakiem z Bronxu i się tego nie wstydzi. Przez kilka lat pracował w branży wydawniczej, między innymi jako sprzedawca książek dla dzieci, agent literacki oraz recenzent książek dziecięcych i młodzieżowych. Jego debiutancka powieść “Raczej szczęśliwy niż nie” zebrała pełne zachwytu recenzje, a autor został wyróżniony. Jeszcze do niedawna myślał o zostaniu aktorem, aby móc wcielać się w różne postaci. Uznał jednak, że pisarstwo będzie dla niego mniej stresujące i pozwoli uniknąć tysięcy castingów.

“NASZ OSTATNI DZIEŃ”

Witaj. Dzwonię z Prognozy Śmierci.

Z przykrością informuję, że w ciągu następnych 24 godzin czeka cię niechybna śmierć. W imieniu wszystkich naszych pracowników przekazuję moje najszczersze kondolencje. Przeżyj ten dzień, jak najlepiej, okej ?

5 września, krótko po północy, Mateo i Rufus otrzymują wiadomość telefoniczną: dzisiaj bezpowrotnie odejdą z tego świata – mogą jednak odpowiednio przygotować się na nadchodzącą śmierć. Są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi, lecz z różnych powodów każdy szuka nowej bratniej duszy na czas swojego życia. Dzięki aplikacji “Ostatni Przyjaciel” Rufus i Mateo spotykają się, by przeżyć swoją pożegnalną wielką przygodę – niezapomniany dzień, który na zawsze zmieni życie ich obu.

W swojej ponurej i jednocześnie napełniającej nadzieją powieści Adam Silvera przypomina nam, że nie istnieje życie bez śmierci i miłość bez straty.

Karolina Wilczyńska – autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej. Kobieta ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwa, emocjonalna i romantyczna, ale bywa też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Najważniejszy jest dla niej człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.

“ROK NA KWIATOWEJ. ZAPACH BZU”

Przypadek rządzi naszym życiem…

Czasami wychodzi nam to na dobre, innym razem los zadaje nam głębokie rany.

Julia jest młodą i sympatyczną studentką, lecz niestety nie ma zbyt wielu przyjaciół, bo nie czuje się pewnie wśród ludzi. Brak jej przebojowości – również w relacjach z rodzicami, którzy są wobec niej nadopiekuńczy i zanadto wymagający. Czy Julia znajdzie w sobie dość sił i odwagi, by choć raz postawić na swoim ? I czy spotka wreszcie kogoś, komu będzie mogła zwierzyć się ze skrzętnie skrywanego przed światem smutku ?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać lokatorek z bloku przy ulicy Kwiatowej – nie szkodzi !

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz poznać nowe przyjaźnie na Kwiatowej ? A może poznać zapadająca w pamięć opowieść o stracie, nadziei i sile przyjaźni ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książki 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autora książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 10 lipca br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Adam SilveraNasz ostatni dzień”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/nasz-ostatni-dzien/

Karolina WilczyńskaRok na Kwiatowej. Zapach bzu”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/rok-na-kwiatowej-zapach-bzu/

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.