Duet Sciak – Mocek poprowadzi seniorów Warty Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Duet trenerski Hubert Sciak i Michał Mocek poprowadzi drużynę seniorów w nowym sezonie klasy okręgowej. Taką decyzję podjął zarząd Warty Śrem.
Hubert Sciak (Warta Śrem)

Duet trenerski Hubert Sciak i Michał Mocek poprowadzi drużynę seniorów w nowym sezonie klasy okręgowej. Taką decyzję podjął zarząd Warty Śrem.

Duet trenerski złożony z czynnych piłkarzy poprowadził zespół już w końcówce poprzedniego sezonu, kiedy to rezygnację złożył trener Marek Wilczyński. Miał to być wariant tymczasowy, ale zarząd Warty nie wykluczał, że jeżeli się on sprawdzi to trenerzy Sciak i Mocek będą mieli szansę kontynuowania pracy w nowym sezonie. Mimo iż trwały rozmowy i poszukiwania potencjalnego następcy to tak też się stało.

Warta i Przyjaciele

– Mieliśmy dwóch konkretnych kandydatów, którymi tak na dobrą sprawę byliśmy zainteresowani, ale obaj nie zdecydowali się przyjąć propozycji – mówi prezes Dominik Sworowski. – Uznaliśmy więc, że nie ma sensu dalej na siłę szukać tym bardziej, że z pracy duetu Sciak – Mocek my, jako zarząd byliśmy zadowoleni. Wierzymy, że wspólnymi siłami zbudujemy zespół, który będzie bił się o czołowe lokaty w nowym sezonie i taki będzie cel drużyny – dodał.

Seniorzy poznali także rywali, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w nowym sezonie. Klasa okręgowa została powiększona do 16 zespołów. Niestety, podobnie, jak przed rokiem premiowany będzie jeden zespół, a drugi będzie miał okazję walczyć o awans w barażach.

Michał Mocek (Warta Śrem)
Michał Mocek (Warta Śrem)

RYWALE SENIORÓW WARTY W NOWYM SEZONIE

Avia Kamionki
Phytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań
Kłos Zaniemyśl
Lider Swarzędz
Meblorz Swarzędz
Orkan Jarosławiec
Orlik Miłosław
Piast Kobylnica
Płomień Nekla
Polonia II Środa
Przemysław Poznań
Sparta Sklejka Orzechowo
Stella Luboń
Szturm Junikowo Poznań

Materiał dzięki uprzejmości Warty Śrem

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera