|

Spotkanie śremskich maturzystów po 20 latach. Ciągle piękni i młodzi. [Aktualizacja]

W minioną sobotę mury śremskiego Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili maturzyści, którzy egzamin dojrzałości zdawali w tym budynku 20 lat temu. Dla wielu było to pierwsze spotkanie ze swoimi rówieśnikami po tak długim czasie.

Były chwile wzruszenia i radości, ale również zaskoczenia, że wielu z nas nie zmieniło się przez ten “moment”. Fakt, że na każdym kroku można było usłyszeć stwierdzenie “Nic się nie zmieniłaś, nic się nie zmieniłeś” tylko utwierdza w przekonaniu, że efekt “starzenia się” znajduje się jedynie w naszych głowach. Prawda? 😉 Wszyscy po 20 latach byli cały czas piękni i młodzi 🙂

Spotkanie rozpoczęło się osobistymi przemowami między innymi obecnego dyrektora śremskiego liceum Piotra Mulkowskiego oraz Aleksandry Bielejewskiej, która była współodpowiedzialna za organizację zlotu. Ola przygotowała również sentymentalną prezentację, na której można było zobaczyć “jak wyglądało życie” w 1999 roku. Okazuje się, że wtedy nie było jeszcze facebooka!. Nie było również smartfonów, a pierwsze telefony komórkowe mogliśmy oglądać zza witryn sklepowych.

Podczas zlotu obecni byli również nauczyciele oraz wychowawcy, którzy w tamtym roku mieli “pod skrzydłami” byłych maturzystów.

Po spotkaniu w auli Liceum Ogólnokształcącego, wszyscy udali się do Betanii (dawnego Klubu Odlewnika, w którym odbyła się między innymi studniówka maturalnego rocznika 1999) na zabawę.

Pomysłodawczynią oraz główną organizatorką całego spotkania była Joanna Jankowiak z (byłej) IVf. W komitecie organizacyjnym znaleźli się absolwenci z każdej klasy maturalnego rocznika.

Dziękuję za zdjęcia Oli Mieloszyńskiej, Kasi Chyckiej oraz Agnieszce Zielińskiej 😉

Jeśli dysponujesz zdjęciami z tamtego dnia, proszę prześlij na: pawlinski@naszsrem.pl. Umieszczę je tutaj. Być może za 20 lat warto będzie wspomnieć właśnie to spotkanie 😉

Mamy kolejne zdjęcia 🙂 Dzięki!

“(…)przesyłam fotkę, ponieważ zlot nie mógłby odbyć się bez super klasy IVa”

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.