|

Mistrz olimpijski i zawodnik MMA Szymon Kołecki odwiedził Śrem [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W sobotę, 11 maja złoty medalista Szymon Kołecki podzielił się z uczestnikami spotkania swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie wyczynowym.

Szymon Kołecki, były reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów. Mistrz olimpijski z Pekinu (2008), srebrny medalista igrzysk w Sydney (2000). Dwukrotny wicemistrz świata, pięciokrotny mistrz Europy. Od 2016 roku zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który obecnie walczy dla polskiej organizacji KSW przyjechał do Śremu.

Początkowo złoty medalista z Pekinu Szymon Kołecki poprowadzi specjalny trening siłowo – wytrzymałościowy w Strefie Walki Śremski Sport. Następnie podczas popołudniowego “Spotkania z Mistrzem”, podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie wyczynowym.

Podczas tego spotkania można było mistrzowi zadać pytanie, czy po zakończeniu spotkania zrobić sobie z nim zdjęcie.

Gość Śremskiego Sportu opowiedział o swojej karierze sportowej, zarówno tej związanej z podnoszeniem ciężarów, jak i udziałem w walkach MMA. Poruszone zostały tematy treningów, diety, psychologa sportowego oraz także czasów prezesury Szymona Kołeckiego w Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów.

foto. Szymon Mądry

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.