Mistrz olimpijski i zawodnik MMA Szymon Kołecki odwiedził Śrem [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

0
Mistrz olimpijski i zawodnik MMA Szymon Kołecki odwiedził Śrem (foto. Szymon Mądry)

W sobotę, 11 maja złoty medalista Szymon Kołecki podzielił się z uczestnikami spotkania swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie wyczynowym.

Szymon Kołecki, były reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów. Mistrz olimpijski z Pekinu (2008), srebrny medalista igrzysk w Sydney (2000). Dwukrotny wicemistrz świata, pięciokrotny mistrz Europy. Od 2016 roku zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który obecnie walczy dla polskiej organizacji KSW przyjechał do Śremu.

Początkowo złoty medalista z Pekinu Szymon Kołecki poprowadzi specjalny trening siłowo – wytrzymałościowy w Strefie Walki Śremski Sport. Następnie podczas popołudniowego “Spotkania z Mistrzem”, podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie wyczynowym.

Podczas tego spotkania można było mistrzowi zadać pytanie, czy po zakończeniu spotkania zrobić sobie z nim zdjęcie.

Gość Śremskiego Sportu opowiedział o swojej karierze sportowej, zarówno tej związanej z podnoszeniem ciężarów, jak i udziałem w walkach MMA. Poruszone zostały tematy treningów, diety, psychologa sportowego oraz także czasów prezesury Szymona Kołeckiego w Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów.

foto. Szymon Mądry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.