Film: “Jedz, módl się, kochaj” / Książka: Joanna Szarańska “Kocha, lubi, szpieguje” [KONKURS]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wiosenna pogoda płata figla i to niezłego… Dlatego także płatami figla i proponujemy odwieczny pojedynek: Film, czy książka ?

Joanna Szarańska. Osoba pogodna i czarująca świat swoim uśmiechem. Obserwuje mijające dni z niegasnącym entuzjazmem i oczekuje, że w swoim życiu zrobi coś naprawdę ważnego. Zakochana w piłce nożnej, języku hiszpańskim i książkach. Blogerka z zamiłowania, pisarka dotychczas szufladowa i nałogowa marzycielka. Na co dzień mama, żona i opiekunka najpiękniejszego pod słońcem schroniskowca rasy mieszanej.

Rewelacyjna komedia kryminalna, od której nie można się oderwać. Będziecie płakać… ze śmiechu !

“KOCHA, LUBI, SZPIEGUJE”

To miał być kolejny spokojny weekend w życiu Kaliny. Podrzucone na progu dziecko uruchamia lawinę zdarzeń, które wiodą wprost do dworku w Kamionkach. Kiedy na miejscu dochodzi do tajemniczego morderstwa, Kalina staje się jedną z głównych podejrzanych. Dziewczyna nie zamierza pozostawić śledztwa w rękach policji, wszak chodzi o jej dobre imię! Na miejscu zjawia się również niezawodny Marek, ale splot okoliczności sprawia, że on i Kalina stają po różnych stronach. A do tego pod nogami ciągle kręci się pewien mocno ubłocony osobnik na czterech łapach.

Tylko Kalina w jeden weekend może zostać posiadaczką dziecka, psa i być… oskarżona o morderstwo !

Julia Roberts. Amerykańska aktorka zaliczająca się do grona największych gwiazd filmowych. Uchodzi za swoisty fenomen – niewielu gwiazdom udaje się bowiem utrzymywać na szczycie od niemal 30 lat. Filmy z Julią Roberts przez lata odnosiły ogromne sukcesy. Widzowie pamiętają ją z niezapomnianych ról w filmach “Pretty woman” oraz “Nothing Hill”.

“JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ”

Wierząc, że sensem istnienia jest coś więcej niż mąż, dom i kariera, Liz Gilbert (Julia Roberts) odkrywa w sobie nowy apetyt na życie. W tej inspirującej, prawdziwej historii, opartej na bestsellerowej powieści, Liz opuszcza Nowy Jork i wyrusza na trwającą rok podróż, podczas której odwiedza Włochy, Indie i Bali, próbując odkryć na nowo samą siebie poprzez nowe doznania smakowe, medytację i perspektywę odnalezienia prawdziwej miłości. W tej porywającej i niepozbawionej humoru, podnoszącej na duchu przygodzie występują również James Franco, Billy Crudup i Javier Bardem.

“Fascynująca podróż, pełna przepysznych niespodzianek.” – Jeanne Wolf, PARADE

Książka, czy film ? Pytanie które nurtuje do dnia dzisiejszego… A Ty co wybierzesz ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS przedstawioną książkę oraz film 🙂

Wystarczy napisać NAM co wolicie: Książkę, czy film ? 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do wtorku, 28 maja br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Szymon Mądry

Szymon Mądry

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera