Warta Śrem przegrywa w ostatnich minutach [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

0
Warta Śrem przegrywa w ostatnich minutach (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)

W sobotę, 13 kwietnia br. drużyna Warty Śrem rozegrała swoje trzecie spotkanie w rundzie wiosenne. Tym razem podopieczni Marka Wilczyńskiego podejmowali drużynę Polonia II Środa Wielkopolska.

Typowo letnia pogoda nad polskim morzem, czyli “zimno – wieje – pada” sprawiła, że na trybunach zasiadła garstka najwytrwalszych fanów.

Mecz zapowiadał się emocjonująco, przecież do Śremu przyjechała drużyna z sąsiedniego powiatu. Jednak pierwsza połowa była rozczarowująca dla miejscowych kibiców Warty – wiele strat, niedokładności, itp. Goście wykorzystując błędy i nerwowość miejscowych trafiali w słupek i poprzeczkę bramki.

Pod koniec pierwszych 45 minut emocje poniosły kapitana gospodarzy, który ostatecznie obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

Po przerwie oglądaliśmy jeszcze większą nerwowość piłkarzy Warty Śrem, którzy szybko stracili pierwszą bramkę. Początkowo podziałało to bardzo negatywnie, pojawiły się ogromne kłótnie na boisku – ale pojawiła się mobilizacja, ponieważ później oglądaliśmy pojedynek o zwycięstwo.

Kontaktową bramkę dla Waty Śrem zdobył Adrian Owczarek i stan rywalizacji był remisowy. Coraz mniej minut zostało do końcowego gwizdka sędziego, a piłkarze ze Środy Wielkopolskiej zdobyli zwycięską bramkę w ostatnich chwilach meczu.

Warta Śrem po dwóch ligowych zwycięstwach dołożyła przegraną.

Warta Śrem – Polonia II Środa Wielkopolska

1:2

Adrian Owczarek – Damian Słabikowski, Piotr Leporowski

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.