Najlepsze dodatki do PrestaShop

PrestaShop to jedno z najpopularniejszych rozwiązań umożliwiających postawienie nowoczesnego sklepu internetowego.

  1. Największe zalety PrestaShop
  2. Czy warto instalować dodatki do sklepu?

Z czego jednak wynika tak dużą popularność wspomnianego rozwiązania i czy warto stawiać na nim własny sklep?

Największe zalety PrestaShop

Przede wszystkim oprogramowanie PrestaShop jest w pełni darmowe. Nie trzeba więc na start ponosić dużych kosztów związanych z napisaniem od podstaw sklepu internetowego, a takie kwoty potrafią być naprawdę wysokie. Dodatkowo to rozwiązanie używane jest przez wielu użytkowników z całego świata, dlatego bez większego problemu można w razie potrzeby uzyskać wsparcie techniczne. Musisz jednak pamiętać, że chociaż samo oprogramowanie jest bezpłatne, to jednocześnie dla prawidłowego działania sklepu powinno zostać wdrożone przez kogoś z doświadczeniem.

W przeciwnym razie korzystanie ze sklepu może być mocno utrudnione, a klienci będą narzekali na różnego rodzaju błędy. Łatwo jednak znaleźć specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sklepami na PrestaShop i od ręki zajmą się realizacją takiego zlecenia. Dzięki temu nie będziesz musiał później martwić się o bezpieczeństwo oprogramowania, a zamiast tego skupisz się na rozwijaniu własnego biznesu.

Przede wszystkim oprogramowanie PrestaShop jest w pełni darmowe. Nie trzeba więc na start ponosić dużych kosztów związanych z napisaniem od podstaw sklepu internetowego, a takie kwoty potrafią być naprawdę wysokie. Dodatkowo to rozwiązanie używane jest przez wielu użytkowników z całego świata, dlatego bez większego problemu można w razie potrzeby uzyskać wsparcie techniczne. Musisz jednak pamiętać, że chociaż samo oprogramowanie jest bezpłatne, to jednocześnie dla prawidłowego działania sklepu powinno zostać wdrożone przez kogoś z doświadczeniem.

W przeciwnym razie korzystanie ze sklepu może być mocno utrudnione, a klienci będą narzekali na różnego rodzaju błędy. Łatwo jednak znaleźć specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sklepami na PrestaShop i od ręki zajmą się realizacją takiego zlecenia. Dzięki temu nie będziesz musiał później martwić się o bezpieczeństwo oprogramowania, a zamiast tego skupisz się na rozwijaniu własnego biznesu.

Czy warto instalować dodatki do sklepu?

Korzyści wynikające z wybrania tak popularnego oprogramowania nie kończą się jednak na bezpłatnej licencji oraz łatwym dostępie do specjalistów i obejmują również liczne moduły PrestaShop, dzięki którym można dowolnie modyfikować sklep. Instalacja modułów jest z reguły prosta, a dzięki nim można wprowadzić dodatkowe funkcjonalności, które w innym przypadku wymagałyby poświęcenia dziesiątek godzin pracy programisty na napisanie podobnego rozwiązania. Bogaty wybór różnego rodzaju rozszerzeń znajdziesz w ofercie firmy, która już od wielu lat opracowuje i wdraża dodatki PrestaShop.

Decydując się na taką współpracę z pewnością będziesz zadowolony z efektów, co zresztą potwierdzają liczne pozytywne opinie od firm z całego kraju. Najpopularniejsze dodatki znajdziesz w standardowej ofercie, która została umieszczona na stronie internetowej. Jeżeli jednak potrzebujesz konkretnego rozwiązania, a nie możesz go znaleźć, zawsze warto skontaktować się z pracownikami firmy. Z pewnością postarają się zaproponować najbardziej zbliżone rozwiązanie, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania klienta i zapewni mu dostęp do potrzebnej funkcjonalności. Dzięki temu twój sklep stanie się dużo bardziej atrakcyjny dla internautów.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.