|

Wysoka wygrana Warty Śrem na inaugurację rundy wiosennej [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W sobotę, 30 marca br. drużyna Warty Śrem rozpoczęła zmagania w rundzie wiosenne. Przed własną publicznością podopieczni Marka Wilczyńskiego podejmowali zespół Wielkopolska Komorniki.

Słoneczna pogoda sprawiła, że wiele osób spacerowało alejkami Parku Miejskiego im. Powstańców Wielkopolskich. Natomiast na trybunach zasiadła garstka najwierniejszych kibiców śremskiej drużyny.

Mecz od samego początku toczył się pod dyktando miejscowych, którym należał się strzał z 11 metrów za faul w polu karnym (jak pokazuje zdjęcie) – jednak gwizdka sędziego nie usłyszeliśmy.

Jednak chwile później doczekaliśmy się pierwszej bramki strzelonej przez Mateusza Jasia. Od tej pory można było usłyszeć od kibiców, że rozwiązał się worek z golami i zobaczymy ich znacznie więcej. Nie mylili się i na listę strzelców wpisali się Mateusz Maśliński, Patryk Słomczyński oraz pięknym strzałem z dalszej odległości Hubert Sciak, dla którego był to setny gol w oficjalnym meczu Warty Śrem.

Dodatkowym ułatwieniem był fakt, że goście musieli grać w osłabieniu, po tym, jak dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną otrzymał jeden z ich zawodników.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, a kolejne gole dla gospodarzy strzelili Adrian Owczarek, Borys Kaptur oraz Hubert Sciak dla którego była to druga bramka w meczu.

Goście starali się zdobyć honorowe trafienie jednak bardzo dobrze zachował się bramkarz Warty, który za dużo pracy w tym spotkaniu nie miał.

Warta Śrem w pierwszym ligowym meczu na wiosnę wygrała z Wielkopolską Komorniki 7-0.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.