Złodzieje drogich alkoholi w rękach kryminalnych ze Śremu

0
Unrecognizable young man in a wine shop choosing a wine

Kryminalni ze Śremu namierzyli dwóch złodziei, którzy w markecie kradli drogie alkohole. Amatorzy „darmowych”, wyskokowych trunków, w drodze do pracy, wchodzili do marketu pod pretekstem zakupu śniadania. Przy tej okazji pod kurtki albo do plecaków chowali drogie alkohole, które później wypijali. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w toku wykonywanych czynności wpadli na trop dwóch złodziei z powiatu leszczyńskiego, mających 31 i 24 lata.

Funkcjonariusze ustalili, że w pierwszej połowie grudnia 2018 roku sprawcy kradzieży, którzy wykonywali prace budowlane w okolicach Poznania, w drodze do pracy zatrzymywali się w Śremie przy jednym z marketów, do którego wchodzili pod pretekstem zakupu śniadania. Przy tej okazji kilka razy schowali pod kurtki albo do plecaków drogie alkohole o łącznej wartości blisko 2 tysiące złotych, za które nie zapłacili, a później wspólnie je wypili.

5 lutego br. w śremskiej Komendzie Policji złodzieje usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży wyskokowych trunków i zostali przesłuchani. Przyznali się do zarzucanych im czynów i teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.